Song Ji-Hyo’ya Yeni Bir Diziden Teklif Götürüldü

  alie   |     23-08-2017, 16:02


Oyuncu Song Ji-Hyo’ya tvN’in yeni dizisi "Assistant Manager B and Love Letter"dan teklif götürüldüğü açıklandı.


Dizi, hayatında hiçbirisi ile çıkmamış olan 34 yaşındaki Bang Ga-Young etrafında dönmektedir.

Song Ji-Hyo eğer teklifi kabul ederse dizide 34 yaşındaki Bang Ga-Young karakterini canlandıracak. Bir ayakkabı şirketinin genel işler bölümünde müdür yardımcısı olarak çalışmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Aralık ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…