Yoo Ji-Tae, Woo Do-Hwan ve Hwa-Young "Mag Dog" Dizisinde
  • Maysa
  • 25-08-2017, 14:41

 


Yoo Ji-Tae, Woo Do-Hwan ve Hwa-Young "Mad Dog" dizisinde başrol karakterleri canlandıracağı açıklandı.


"Mad Dog" dizisinde gerçek hayatta yaşanmış sigorta dolandırıcılığı ile ilgili işlenen suçlar tasvir edilmektedir ve dizi sigorta dolandırıcıları ile savaşan 'Mad Dog' (kuduz köpek) adındaki bir ekip etrafında dönmektedir.

Yoo Ji-Tae dizide eski bir dedektif olan Choi Kang-Woo karakterini canlandıracak. Şimdi bir sigorta araştırmacısı olarak çalışmaktadır ve 'Mad Dog' (kuduz köpek) ekibinin lideridir. Onun karakteri bir şeyi aklına koyarsa onu yapmadan asla bırakmayan birisidir ve bu yüzden ona 'kuduz köpek' denmektedir.

Woo Do-Hwan dizide eskiden bir dolandırıcı olan Kim Min-Joon karakterini canlandıracak. Onun karakteri oldukça zeki birisidir. 'Mad Dog' ekibine abisinin ölümünün ardındaki gerçeği öğrenmek için katılmıştır.

Hwa-Young dizide eski bir jimnastikçi olan Jang Ha-Ri karakterini canlandıracak. 'Mad Dog' ekibinin tek kadın üyesidir. Kılık değiştirmede ve oyunculukta iyi olması nedeni ile soruşturmaların gizli görev kısmında yer alır.

Dizinin senaristliğini ise "Awl" ve "My Only Love Song" dizilerini kaleme alan Kim Soo-Jin yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün KBS2’nun Çarşamba & Perşembe kuşağında bu hafta yayımlanmaya başlayacak olan "Manhole" dizisinin finalinin ardından Ekim ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, allkpop, asianwiki