"Temperature of Love" Dizisinin Karakter Afişleri ve İlk Fragmanı
  • alie
  • 28-08-2017, 13:17


Başrollerini Seo Hyun-Jin, Yang Se-Jong, Kim Jae-Wook ve Jo Bo-Ah’ın rol aldığı "Temperature of Love" dizisinin karakter afişleri ve ilk fragmanı yayımlandı.


Dizi, bir yazar olan Hyun-Soo (Seo Hyun-Jin) ve Fransız mutfağı şefi olma hayalleri kuran Jung-Sun’un (Yang Se-Jong) birbirlerinin gerçek kimliklerini bilmeden internet üzerinden tanışmalarını ve sonrasında yaşananları konu almaktadır.

Seo Hyun-Jin dizide bir yazar olan Hyun-Soo karakterini canlandırmaktadır. 10 yıldır asistan yazar olarak çalışmaktadır. Prestijli bir üniversiteden mezun olan Hyun-Soo yazdığı bir dizi senaryosunun çekilmesinin hayalini kurmaktadır. Onun karakteri zeki, kendine güveni tam ve dürüst bir kişiliğe sahiptir. Ancak ilişkileri konusunda başarılı birisi değildir ve kesinlikle ilk görüşte aşka inanmaz. Bir gün, bir sohbet odasında 'Jane' takma adı ile 'Good Soup' (iyi çorba) takma adındaki biri ile sohbet etmeye başlar. Çok geçmeden onunla gerçek hayatta da karşılaşır.

Yang Se-Jong dizide 'Good Soup' adlı bir restoranın şefi olan Jung-Sun karakterini canlandırmaktadır. O, liseden mezun olduktan sonra Fransa’ya giderek orada yemek pişirme konusunda eğitim aldı. Onun karakteri, sınırları konusunda oldukça net birisidir ve akılcı davranmak yerine iç güdülerine güvenen birisidir. Başkaları tarafından kontrol edilmekten ya da başkalarını kontrol etmekten nefret eden ve aynı zamanda rekabetçi birisidir. Dışarıdan bakılınca mükemmel biri gibi görünse de annesi ile ilgili geçmişinden dolayı yaralıdır. O, Hyun-Soo (Seo Hyun-Jin) ile tanıştığı ilk günden beri onu sevmektedir. Ancak, aşkın karşılıklı çıkarların bir ürünü olduğuna inandığı için ona açılmaz.

Kim Jae-Wook dizide bir iş adamı olan Park Jung-Woo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri titiz ve zeki birisidir. Aklına koyduğu şeyin peşini asla bırakmaz. Hyun-Soo’nun (Seo Hyun-Jin) yazmaktaki yeteneklerini keşfettikten sonra onun peşine düşer. Ayrıca, Jung-Sun’un (Yang Se-Jong) yaptığı yemekleri sevmektedir. Bu yüzden onunla birlikte ortaklaşa 'Good Soup' restoranını açmıştır. Ancak Hyun-Soo ile tanıştıktan sonra iki iş ortağı aşkta birbirlerinin rakipleri olur.

Jo Bo-Ah dizide zengin bir aileye sahip olan Ji Hong-A karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, Hyun-Soo’nun (Seo Hyun-Jin) bir hayranı olduğu için onun yanına asistan yazar olarak girer. Ancak, Hyun-Soo hem iş hayatının gözdesi hem de aşk hayatının gözdesi olmaya başladıkça onu kıskanmaya başlar.

Ayrıca Sim Hee-Sup, 'Block B' grubundan P.O, Cha In-Ha, Lee Kang-Min ve Kim Soo-Young dizide yardımcı karakterleri canlandırmaktadır. Sim Hee-Sup, P.O, Cha In-Ha, Lee Kang-Min ve Kim Soo-Young 'Good Soup' restoranında çalışmaktadır.

"Temperature of Love", 2013 yılında yayımlanan ve yazar-senarist Ha Myung-Hee tarafından kaleme alınan "Chakhan Seupeuneun Jeonhwareul Bakji Anneunda" adlı bir romandan uyarlamadır. Romanın yazarı Ha Myung-Hee bizzat kendisi romanını diziye uyarlayacaktır. Yazar-senarist Ha Myung-Hee aynı zamanda "Doctors" ve "High Society" dizilerini de kaleme almıştır.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise "Jackpot" dizisinde yönetmenlik yapan Nam Gun oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 18 Eylül’de yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2)