So Ji-Sub ve Son Ye-Jin "Be with You" Filmde Rol Alacak

  Maysa   |     31-08-2017, 14:44


So Ji-Sub ve Son Ye-Jin’e dram-romantik-fantastik türündeki "Be with You" filminde başrol karakterleri canlandıracakları onaylandı.


Film, eşini kaybeden bir adam ve onun oğlu etrafında dönmektedir. Adamın eşi ölmeden önce oğluna yağmurlu bir günde hep beraber olacağına dair söz vermiştir. Bir gün inanılmaz bir olay yaşanır. Adamın eşi, ölümünden 1 yıl sonra eve geri dönmüştür ancak hiçbir şey hatırlamamaktadır.

So Ji-Sub filmde eşini kaybeden ve oğlu ile tek başına yaşayan Woo-Jin karakterini, Son Ye-Jin önce oğluna yağmurlu bir günde hep beraber olacağına dair söz veren Soo-A karakterini canlandıracak.

Bu film ile So Ji-Sub ve Son Ye-Jin 16 yıl sonra tekrar birlikte çalışacak. İki oyuncuda daha önce 2001 yapımı "Delicious Proposal" dizisinde beraber çalışmışlardı.

Ayrıca filmde Kim Ji-Hwan, Ko Chang-Seok, Lee Joon-Hyuk, Son Yeo-Eun, Lee You-Jin, Kim Hyun-Soo ve Bae Yoo-Ram da rol almaktadır.

Kim Ji-Hwan filmde Woo-Jin ve Soo-A çiftinin oğlu olan Ji-Ho karakterini, Ko Chang-Seok filmde Woo-Jin’in (So Ji-Sub) arkadaşı olan Hong-Goo karakterini, Lee Joon-Hyuk filmde Woo-Jin’in (So Ji-Sub) meslektaşı olan yüzme eğitmeni Choi karakterini canlandıracak.

Lee You-Jin ve Kim Hyun-Soo ise So Ji-Sub ve Son Ye-Jin’in lise dönemlerindeki halini canlandıracak.

Bu arada film, 2003 yılında yayımlanan ve Japon yazar Takuji Ichikawa tarafından kaleme alınan "Ima, Ai ni Yukimasu" adlı bir romana dayanmaktadır. Ayrıca bu roman Japonlar tarafından 2004 yılında bir filme ve 2005 yılında bir diziye uyarlanmıştır. Filmin yönetmen koltuğunda ise 2014 yapımı "The Huntresses" filminde yönetmenlik yapan Lee Jang-Hoon oturmaktadır.

Filmin 2018 yılında Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2), (3)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…