Song Ji-Hyo Yeni Bir TV Filminde Rol Alacağı Kesinleşti

  Maysa   |     5-09-2017, 16:03


Oyuncu Song Ji-Hyo’nun tvN’in "Assistant Manager B and Love Letter" ("Chief B and the Love Letter") adlı yeni TV Filminde rol alacağı açıklandı.


Dizi, hayatında hiçbirisi ile çıkmamış olan 34 yaşındaki Bang Ga-Young etrafında dönmektedir. Ga-Young daha önce kimseyle çıkmadığı gerçeğini herkesten gizler. Ancak bir gün gizemli bir aşk mektubu alır.

Song Ji-Hyo dizide 34 yaşındaki Bang Ga-Young karakterini canlandıracak. Bir ayakkabı şirketinin genel işler bölümünde müdür yardımcısı olarak çalışmaktadır ve işi ile evli tabirine birebir uymaktadır.

Ayrıca, oyuncu Jo Woo-Jin de dizide rol almaktadır. Jo Woo-Jin dizide Bang Ga-Young (Song Ji-Hyo) ile aynı şirkette çalışmaktadır. Tipik bir ofis çalışanı gibi gözükse de gizemli bir cazibeye sahiptir.

"Assistant Manager B and Love Letter"ın bu yılın Aralık ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…