"Temperature of Love" Dizisinin Yeni Karakter Afişleri Yayımlandı


Başrollerinde Seo Hyun-Jin, Yang Se-Jong, Kim Jae-Wook ve Jo Bo-Ah’ın rol aldığı "Temperature of Love" dizisinin yeni karakter afişleri yayımlandı.


Dizi, bir yazar olan Hyun-Soo (Seo Hyun-Jin) ve Fransız mutfağı şefi olma hayalleri kuran Jung-Sun’un (Yang Se-Jong) birbirlerinin gerçek kimliklerini bilmeden internet üzerinden tanışmalarını ve sonrasında yaşananları konu almaktadır.

Seo Hyun-Jin dizide bir dizi senaristi olma hayalinin peşinden gitmek için büyük bir şirketten ayrılan Lee Hyun-Soo karakterini canlandırmaktadır. Yang Se-Jong dizide bir şef olan Jung-Sun karakterini canlandırmaktadır. Hyun-Soo (Seo Hyun-Jin), aşk hayatı söz konusu olduğunda mantığının sesini dinler ve kendisinden 6 yaş küçük olan Jung-Sun’dan (Yang Se-Jong) uzaklaşır. Çünkü ilk görüşte aşka inanmaz. Ancak, ister istemez Jung-Sun kendine has bir şekilde onun hayatına mutluluk ve sıcaklık katacaktır.

Kim Jae-Wook dizide başarılı bir iş adamı olan Park Jung-Woo karakterini canlandırmaktadır. Jo Bo-Ah dizide Hyun-Soo’nun en yakın arkadaşı ve asistan yazarı olan Ji Hong-A karakterini canlandırmaktadır. Hong-A dünyanın kendisi etrafında döndüğüne inanmaktadır ve Jung-Sun’un Hyun-Soo’ya âşık olduğunu gördükçe çileden çıkar.

"Temperature of Love", 2013 yılında yayımlanan ve yazar-senarist Ha Myung-Hee tarafından kaleme alınan "Chakhan Seupeuneun Jeonhwareul Bakji Anneunda" adlı bir romandan uyarlamadır. Romanın yazarı Ha Myung-Hee bizzat kendisi romanını diziye uyarlayacaktır. Yazar-senarist Ha Myung-Hee aynı zamanda "Doctors" ve "High Society" dizilerini de kaleme almıştır.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise "Jackpot" dizisinde yönetmenlik yapan Nam Gun oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 18 Eylül’de yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)