"Temperature of Love" Dizisinin Yeni Karakter Afişleri Yayımlandı

  Maysa   |     6-09-2017, 17:31


Başrollerinde Seo Hyun-Jin, Yang Se-Jong, Kim Jae-Wook ve Jo Bo-Ah’ın rol aldığı "Temperature of Love" dizisinin yeni karakter afişleri yayımlandı.


Dizi, bir yazar olan Hyun-Soo (Seo Hyun-Jin) ve Fransız mutfağı şefi olma hayalleri kuran Jung-Sun’un (Yang Se-Jong) birbirlerinin gerçek kimliklerini bilmeden internet üzerinden tanışmalarını ve sonrasında yaşananları konu almaktadır.

Seo Hyun-Jin dizide bir dizi senaristi olma hayalinin peşinden gitmek için büyük bir şirketten ayrılan Lee Hyun-Soo karakterini canlandırmaktadır. Yang Se-Jong dizide bir şef olan Jung-Sun karakterini canlandırmaktadır. Hyun-Soo (Seo Hyun-Jin), aşk hayatı söz konusu olduğunda mantığının sesini dinler ve kendisinden 6 yaş küçük olan Jung-Sun’dan (Yang Se-Jong) uzaklaşır. Çünkü ilk görüşte aşka inanmaz. Ancak, ister istemez Jung-Sun kendine has bir şekilde onun hayatına mutluluk ve sıcaklık katacaktır.

Kim Jae-Wook dizide başarılı bir iş adamı olan Park Jung-Woo karakterini canlandırmaktadır. Jo Bo-Ah dizide Hyun-Soo’nun en yakın arkadaşı ve asistan yazarı olan Ji Hong-A karakterini canlandırmaktadır. Hong-A dünyanın kendisi etrafında döndüğüne inanmaktadır ve Jung-Sun’un Hyun-Soo’ya âşık olduğunu gördükçe çileden çıkar.

"Temperature of Love", 2013 yılında yayımlanan ve yazar-senarist Ha Myung-Hee tarafından kaleme alınan "Chakhan Seupeuneun Jeonhwareul Bakji Anneunda" adlı bir romandan uyarlamadır. Romanın yazarı Ha Myung-Hee bizzat kendisi romanını diziye uyarlayacaktır. Yazar-senarist Ha Myung-Hee aynı zamanda "Doctors" ve "High Society" dizilerini de kaleme almıştır.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise "Jackpot" dizisinde yönetmenlik yapan Nam Gun oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 18 Eylül’de yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…