"Temperature of Love" Dizisinin Yeni Afişleri Yayımlandı
  • Maysa
  • 10-09-2017, 15:36


Başrollerinde Seo Hyun-Jin, Yang Se-Jong, Kim Jae-Wook ve Jo Bo-Ah’ın rol aldığı "Temperature of Love" dizisinin beş yeni afişi yayımlandı.


Dizi, bir yazar olan Hyun-Soo (Seo Hyun-Jin) ve Fransız mutfağı şefi olma hayalleri kuran Jung-Sun’un (Yang Se-Jong) birbirlerinin gerçek kimliklerini bilmeden internet üzerinden tanışmalarını ve sonrasında yaşananları konu almaktadır.

Yayımlanan ilk afişte Hyun-Soo’na (Seo Hyun-Jin) itafen diğer üç ana karakter, "Şuanda en parlak anından habersiz olan senin için, aşkın zor olduğu bugünde yaşayan bizim için."  ve ikinci, üçüncü, dördüncü afişte, "Aşkın zor olduğu bir dönemde tanıştık. Ancak, yine de birbirimizi seviyoruz." yazmaktadır.

"Temperature of Love", 2013 yılında yayımlanan ve yazar-senarist Ha Myung-Hee tarafından kaleme alınan "Chakhan Seupeuneun Jeonhwareul Bakji Anneunda" adlı bir romandan uyarlamadır. Romanın yazarı Ha Myung-Hee bizzat kendisi romanını diziye uyarlayacaktır. Yazar-senarist Ha Myung-Hee aynı zamanda "Doctors" ve "High Society" dizilerini de kaleme almıştır.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise "Jackpot" dizisinde yönetmenlik yapan Nam Gun oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 18 Eylül’de yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)