"Age of Youth 2" İlk Sezonunun Reyting Rekorunu Kırdı

  Maysa   |     10-09-2017, 16:13


JTBC'nin popüler dizisinin ikinci sezonu "Age of Youth 2" ilk sezonundan daha çok ilgi görüyor!


10 Eylül’de Nielsen Korea’nın yaptığı açıklamada dizinin en son yayımlanan 6. bölümü 2.82 oranında reyting elde etti. İlk sezonu 11. bölümünde en fazla 2.51 oranında reyting elde etmişti. Böylece, "Age of Youth 2" ilk sezonunun reyting rekorunu kırmış oldu.

"Age of Youth 2", ilk sezonunun kaldığı yerden 1 yıl sonra 'Belle Epoque' evini paylaşan 5 kızın (Han Ye-Ri, Han Seung-Yeon, Park Eun-Bin, Ji Woo, Choi A-Ra) etrafında dönmektedir. Yoon Jin-Myung (Han Ye-Ri) Çin’de 1 yıl geçirdikten sonra Kore’ye geri dönmüş ve iyi bir iş bulmuştur. Jung Ye-Eun (Han Seung-Yeon) erkek arkadaşı ile yaşadığı olayların kötü etkisinden bir türlü kurtulamamıştır ve bundan dolayı 1 yıl okulunu dondurmuştur. Ancak, artık üniversiteye geri dönmüştür ve travmatik etkilerle baş etmeye çalışmaktadır. Song Ji-Won (Park Eun-Bin) geçen bir yıl boyunca hâlâ kendine bir erkek arkadaş bulmamıştır. Ancak bayıldığı sırada hatırladığı bir anısındaki gizemli arkadaşını bulmak için peşine düşmüştür. Yoo Eun-Jae (Ji Woo) (1. sezondaPark Hye-Soocanlandırmıştı) erkek arkadaşından yeni ayrılmıştır ve bu yüzden duygusal olarak bunalımdadır. Yeni ev arkadaşları Jo Eun (Choi A-Ra) ise elinde gizemli bir mektup ile 'Belle Epoque' sakinlerini gözlemlemektedir.

"Age of Youth 2" Cuma & Cumartesi günleri JTBC ekranlarında yayımlanmaktadır.

 

Kaynak: (1), (2)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…