Jeon Hye-Bin Yeni Bir Dizide Başrol Karakteri Canlandıracak

  alie   |     11-09-2017, 14:55


Görünüşe göre oyuncu Jeon Hye-Bin kısa zamanda ekranlara geri dönecek!


Oyuncunun ajansı Namoo Actors Jeon Hye-Bin’in "Number Woman Gye Sook-Ja" adlı yeni bir web dizide kadın başrol karakteri canlandıracağını doğruladı. Romantik-komedi-fantastik türündeki web dizi, 30’lu yaşlardaki bir kadının hikâyesini anlatmaktadır.

Jeon Hye-Bin dizde büyük bir oyun şirketinde işe alım ekibinin takım lideri olan Gye Sook-Ja karakterini canlandıracak. Olağanüstü anıları ve hesaplama yeteneklerine sahiptir. Dünyadaki her şeyi incelemeye çalışır ve insanların öngörülemeyen hislerinin olamayacağına inandığı için etrafındaki insanlar onu soğukkanlı biri olarak görür.

Jeon Hye-Bin, SBS ekranlarında Pazartesi & Salı günleri yayımlanan "Falsify" dizisinde usta bir haber fotoğrafçısı olan Oh Yoo-Kyung karakterini canlandırmaktadır. Suç ve gizem türündeki "Falsify" dizisi bittikten sonra "Number Woman Gye Sook-Ja"nın çekimlerine başlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…