"Age of Youth 2" En Çok Ses Getiren Dizi Listesinde İlk Sırada

  Rüzgar Esintisi   |     12-09-2017, 15:46


JTBC’nin "Age of Youth 2" dizisi en çok ses getiren TV şovları listesinde ikinci kez ilk sıraya yerleşti.


Good Data Corporation tarafından yayımlanan verilere göre, JTBC’nin Cuma & Cumartesi günleri yayımlanan dizisi Eylül ayının ilk haftasının (4 – 10 Eylül) %12.1 oranı ile birincisi oldu. "Age of Youth 2" dizisinin şuana kadar yayımlanan son bölümü (6. bölümü) ile elde ettiği 2.82’lik reyting oranı ile ilk sezonunun reyting rekorunu kırdı.

İlgili Haber: "Age of Youth 2" İlk Sezonunun Reyting Rekorunu Kırdı

"Age of Youth 2" dizisinin başarısı ancak bununla sınırlı kalmamıştı. 28 Ağustos’ta yayımlanan verilere göre dizi yayımlanmaya başladığı hafta zaten listenin ilk sırasına yerleşmeyi başarmıştı. 12 Eylül’de yayımlanan verilere göre de dizi üçüncü haftasında yeniden ilk sıradaki yerine oturmuş oldu. Dizi, senaristti Park Yeon-Sun’un kaleme aldığı gizem dolu senaryosu ile bölüm ilerledikçe daha fazla izleyici kazanıyor.

Good Data Corporation bu listeyi netizen tepkilerini, online haber raporlarını, blog yazılarını, sosyal medya gönderilerini ve videoları analiz ederek oluşturmaktadır.

"Age of Youth 2" Cuma & Cumartesi günleri JTBC ekranlarında yayımlanmaktadır.

 

Kaynak: (1)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…