Song Joong-Ki "Signal" Senaristinin Yeni Dizisinde Rol Almayacak
  • alie
  • 13-09-2017, 15:27


Oyuncu Song Joong-Ki’nin hit dizi "Signal"in senaristi Kim Eun-Hee’nin yeni dizisi "Kingdom"da erkek başrol karakteri canlandırması için götürülen teklifi reddettiği açıklandı.


13 Eylül’de oyuncunun ajansı Blossom Entertainment bu konu ile ilgili şu açıklamada bulundu: "Song Joong-Ki sonuç olarak "Kingdom" dizisinde rol almama kararı aldı. Onun bir sonraki projesi için hiçbir şey doğrulanmış değil."

Kim Eun-Hee ve Yang Kyung-Il tarafından kaleme alınmış ve 2014 yılında yayımlanmış olan "Land of the God" adlı bir webtoon’a dayanan dizi, bilinmeyen bir salgın hastalığı araştırırken tüm ulusu etkileyecek bir gerçeği öğrenen Joseon’un Veliaht Prensi etrafında dönmektedir. Dizide zombi unsurları yer alacak.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise başarılı bir isim oturmaktadır. 2016 yapımı "The Tunnel" ve 2014 yapımı "A Hard Day" filmlerini kaleme alan ve yöneten Kim Sung-Hoon oturmaktadır.

Önceden %100 üretimi tamamlanması planlanan dizinin ilk bölümünün önümüzdeki yılın ikinci yarısında başlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2), (3)