An Woo-Yeon'un Jeon Hye-Bin ile "Number Woman Gye Sook-Ja" Dizisinde Rol Alacağı Açıklandı

  Maysa   |     13-09-2017, 16:44


Yükselen yıldız An Woo-Yeon’un başrolünde Jeon Hye-Bin’in rol aldığı "Number Woman Gye Sook-Ja" web dizisinde erkek başrol karakteri canlandıracağı açıklandı.


Romantik-komedi-fantastik türündeki web dizi, 30’lu yaşlardaki bir kadının hikâyesini anlatmaktadır.

Jeon Hye-Bin dizde büyük bir oyun şirketinde işe alım ekibinin takım lideri olan Gye Sook-Ja karakterini canlandıracak. Olağanüstü anıları ve hesaplama yeteneklerine sahiptir. Dünyadaki her şeyi incelemeye çalışır ve insanların öngörülemeyen hislerinin olamayacağına inandığı için etrafındaki insanlar onu soğukkanlı biri olarak görür.

An Woo-Yeon dizide uluslararası çocuk hakları avukatı olan Lee Hae-Joon karakterini canlandıracak. Hae-Joon alanında oldukça başarılı bir avukattır ve Sook-Ja’nın (Jeon Hye-Bin) geçmişte yaşadığı acıları ve hâlâ etkisinden kurtulamadığı travmasını atlatmakta ona yardımcı olur. Aradan çok geçmeden de Sook-Ja kabini ona kaptırır.

Toplamda 10 bölümden oluşacak web dizinin bu yılın Aralık ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…