Ju Ji-Hoon, Bae Doo-Na ve Ryoo Seung-Ryong’a "Kingdom" Dizisinden Teklif Götürüldü
  • alie
  • 14-09-2017, 14:33


Oyuncu Ju Ji-Hoon, Bae Doo-Na ve Ryoo Seung-Ryong’a hit dizi "Signal"in senaristi Kim Eun-Hee’nin yeni dizisi "Kingdom"dan teklif götürüldüğü açıklandı.


Ju Ji-Hoon’a erkek başrol karakteri, Bae Doo-Na’ya kadın başrol karakteri, Ryoo Seung-Ryong’a yardımcı erkek karakteri canlandırması teklif edildi. Üç oyuncu da bu teklifleri olumlu bir şekilde değerlendirmekte olduğu bildirildi.

Kim Eun-Hee ve Yang Kyung-Il tarafından kaleme alınmış ve 2014 yılında yayımlanmış olan "Land of the God" adlı bir webtoon’a dayanan dizi, bilinmeyen bir salgın hastalığı araştırırken tüm ulusu etkileyecek bir gerçeği öğrenen Joseon’un Veliaht Prensi etrafında dönmektedir. Dizide zombi unsurları yer alacak.

Eğer teklifleri kabul ederlerse dizide Ju Ji-Hoon veliaht prensi, Ryoo Seung-Ryong gerçek Kral’dan daha fazla güce sahip olan Jo Hak-Joo karakterini canlandıracak.

İlk başlarda dizide erkek başrol karakteri canlandırması için oyuncu Song Joong-Ki’ye teklif götürülmüştü ancak oyuncu bu teklifi reddetti.

İlgili Haber: Song Joong-Ki "Signal" Senaristinin Yeni Dizisinde Rol Almayacak

Ayrıca dizinin yönetmen koltuğunda başarılı bir isim oturmaktadır. 2016 yapımı "The Tunnel" ve 2014 yapımı "A Hard Day" filmlerini kaleme alan ve yöneten Kim Sung-Hoon oturmaktadır.

Önceden %100 üretimi tamamlanması planlanan dizinin ilk bölümünün önümüzdeki yılın ikinci yarısında başlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2)