"Age Of Youth 2" Dizisinin Oyuncuları Final Öncesi Veda Mesajlarını Paylaştı


Son bölümü bugün (7 Ekim) yayımlanacak olan "Age Of Youth 2" dizisinin başrol oyuncuları Han Ye-Ri, Han Seung-Yeon, Park Eun-Bin, Ji Woo ve Choi A-Ra veda mesajlarını paylaştı.


Yoon Jin-Myung karakterini canlandıran Han Ye-Ri,"Age Of Youth 2" dizisi sayesinde çok iyi arkadaşlar edinmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi: "Dizinin sona ermesi [final bölümünün] yayımlanması bana dizinin bitmiş olduğunu hissettirmiyor. Birbirimizi tekrar yakında göreceğimizi umut ediyorum."

Han Seung-Yeon, "Age Of Youth 2" dizisine olan minnettarlığını dile getirdi: ""Age of Youth" ve "Age Of Youth 2" dizileri ile iki yaz mevsimi geçirdim. Umarım izleyiciler dizimiz sayesinde gençlik yıllarına dönmüşlerdir. Bazen acı vermiş olsa da güzel bir gençlik dönemi hakkındaki dizide harika arkadaşlarla oyunculuk yapma fırsatım olduğu için çok müteşekkirim."

Park Eun-Bin, ""Age Of Youth 2" dizisinde daha eğlenceli anlar yaşadım. Sanki hayatım boyunca Song Ji-Won olarak yaşamışım gibi karaktere hızlı bir şekilde büründüm. Harika arkadaşlar, personel ve yönetmenlerle çalışabildiğim için çok mutluyum." şeklinde duygularını dile getirdi.

Ji Woo dizinin bittiğine inanmadığını söyledi: "Zaten bunun bittiğine inanamıyorum. Eun-Jae olabildiğim için çok müteşekkirim. Oyuncuların hepsi ile geçirdiğim eğlenceli oyunculuk deneyimimi asla unutmayacağım."

Son olarak çaylak oyuncu Choi A-Ra dizi ile olan özel bağından bahsetti: "Sanırım bu benim ilk dizim olduğu için kendimi üzgün hissediyorum. Hiç kimseyi incitmeden diziyi tamamladığımız için müteşekkirim. Hayatımda çok mutlu olduğum vakitler geçirdim."

 

Kaynak: (1)