Park Shin-Hye "Temperature of Love" Dizisinde Konuk Oyuncu Olarak Rol Alacak

  alie   |     10-10-2017, 13:29


Oyuncu Park Shin-Hye’nin SBS’in "Temperature of Love" dizinde konuk oyuncu olarak rol alacağı açıklandı.


10 Ekim’de Park Shin-Hye’nin ajansından bir kaynak, önümüzdeki hafta oyuncunun dizinin çekimlerine katılacağını doğrulandı ve henüz oyuncunun dizide canlandıracağı karakter ile ilgili herhangi bir şeyin kararlaştırılmadığını belirtti.

Park Shin-Hye, "Temperature of Love" dizisinin senaristi Ha Myung-Hee için dizide konuk oyuncu olarak rol alacak. Park Shin-Hye geçtiğimiz yıl Ha Myung-Hee’nin kaleme aldığı "Doctors" dizisinde rol almıştı.

"Temperature of Love" dizisinin başrollerinde Seo Hyun-Jin, Yang Se-Jong, Kim Jae-Wook ve Jo Bo-Ah rol almaktadır.

 

Kaynak: (1), (2)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…