Han Seung-Yeon ve Lee Seo-Won’un Rol Aldığı "Last Minute Romance"in İlk Fragmanı

  Maysa   |     16-10-2017, 18:08


Barşollerinde Han Seung-Yeon ve Lee Seo-Won’un rol aldığı "Last Minute Romance" mini dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.


Dizi, Baek Se (Han Seung-Yeon) adındaki bir kadının hikâyesini anlatmaktadır. Baek Se, ünlü top starlara karşı takıntılı olmaktan başka terminal hastalığı (son derece ölümcül veya tedavi edilemez olarak kabul edilen bir hastalıktır) teşhisi konulana dek nispeten normal bir hayat yaşıyordu. Bir gün, hayranı olduğu bir oyuncu (Lee Seo-Won) ile sözleşmeli bir romantizme girme fırsatı yakalar.

Dizi, toplam da beş web diziden oluşan ve her web dizinin farklı konusunun olduğu web dizi serisinin beşincisidir. Web dizi serisinin diğerleri; "A Person You Could Know", "Hip-Hop Teacher", "Somehow 18", "Magic School"dur.

Mini dizinin ilk bölümünün 23 Ekim’de yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…