Choi Daniel, Kang Hye-Jung ve Lee Won-Geun KBS’in Yeni Dizisinde Birlikte Rol Alacak


Choi Daniel, Kang Hye-Jung ve Lee Won-Geun KBS2’nun Pazartesi & Salı dizi kuşağındaki yeni dizisi "Jugglers"da başrol karakterleri canlandıracakları açıklandı.


Dizi, bir ofisteki tüm işleri yapmaya istekli olan bir kadın ile her şeyi kendi yapmak isteyen bir patronun etrafında dönmektedir.

Choi Daniel dizide bir şirketteki video işlem bölümünün başı olan Nam Chi-Won karakterini canlandıracak. Chi-Won en zor işlerin bile üstünden kalkabilen azimli bir çalışma temposuna sahiptir. Çok konuşkan birisi değildir, başkalarının ne yaptığı ile ilgilenmez ve herkese karşı soğuktur. Ancak tüm bunlara rağmen kadınlar onu çekici bulmaktadır.

Lee Won-Geun dizide bir şirketteki spor bölümünün başı olan Hwang Bo-Yool karakterini canlandıracak. Çalıştığı şirketin kurucusunun en genç torunudur ve ailenin her zaman sorun çıkaran günah keçisidir. Ailesi uygun gördüğünde onu askere göndermeye zorlamış ve kendilerine bağlayabilmek için spor bölümünün başına geçirmiştir. Bu yüzden de eline geçen her fırsatta başını belaya sokmaktadır. Bir yılda 100 sekreteri istifa ettirmeye kararlı olan Bo-Yool 89. sekretere (Kang Hye-Jung) geldiğinde işler zorlaşır.

Kang Hye-Jung dizide 15 yıllık ev hanımlığından sonra bir şirkette sekreterlik yapmaya başlayan Wang Jung-Ae karakterini canlandıracak. İnsanların söylediği her şeye inanmak isteyecek kadar iyi kalpli olan Jung-Ae etrafındaki insanları endişelendirmektedir. Bir gün, kocası sabahın erken saatinde yürüyüşe çıkar ve bir daha da geri dönmez. Bunun üzerine uzun süre yaptığı ev hanımlığını bırakarak iş aramaya başlar.

Dizide kadın başrol karakteri canlandıracak oyuncu henüz belirlenmese de diğer tüm hazırlıkların tamamlandığı bildirildi.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Cheer Up!" ve "Beyond the Clouds" dizilerinin yönetmenliğini ve "Secret", "Spy" ve "Five Children" dizilerinin yapımcılığını yapan Kim Jung-Hyun oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Aralık ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2)