Ünlü Oyuncu Kim Ju-Hyeok Geçirdiği Trafik Kazası Sonrası Hayatını Kaybetti


30 Ekim’de ünlü oyuncu Kim Ju-Hyeok’un geçirdiği bir trafik kazası sonrasında hayatını kaybettiği açıklandı.


Trafik kazasının saat 16:30 sıralarında Seul’ün Samseong semtinde gerçekleştiği bildirildi. Kim Ju-Hyeok’un kullandığı aracın seyir halindeyken arkadan bir araca çarptığı ve bu çarpışma sonucu aracın kontrolden çıkıp bir abartmanın merdivenlerinde takla attıktan sonra apartmanın duvarına çarptığı açıklandı. Bilinci açık olmayan oyuncu kazanın hemen ardından hastaneye kaldırıldı ancak tüm müdahalelere rağmen oyuncu 18:30’da hastanede hayatını kaybetti. Bunun yanı sıra kazanın hemen ardından oyuncunun arabasının alev aldığı bildirildi.

31 Ekim’de oyuncunun tam olarak neden öldüğünü anlamak için otopsisi yapıldı ve oyuncunun ölüm nedeninin ciddi bir kafa travması olduğu ortaya çıktı. Ayrıca, raporda oyuncunun kalp krizi geçirdiğine dair herhangi bir işaretin olmadığı bildirildi. Kim Ju-Hyeok’un kanında herhangi bir ilaç veya alkol olup olmadığı hakkında detaylı bir araştırma yapan polis bu tip bilgilerin kesinleşmesinin bir hafta süreceğini kaydetti.

Kim Ju-Hyeok için 31 Ekim’de saat 15:00’de Seul’deki Hyundai Asan Hastanesi'nde bekleme gerçekleştirildi (Hıristiyanlarda yakın zamanda ölen birinin ardından yasını tutmak için bir araya gelme). Aralarında ünlülerinde bulunduğu sevenleri hastaneye geldi.

Oyuncunun Ajansı Namoo Actors, Kim Ju-Hyeok’un cenaze töreninin 2 Kasım sabahı yapılacağını ve aile mezarlığına gömüleceğini bildirdi.

Ayrıca JTBC kazanın yaşandığı sırayı saniye saniye kaydeden bir aracın kara kutu görüntüsünü yayımlandı.

Geçtiğimiz yıl Aralık ayında çıktıkları doğrulanan ve kendisi gibi bir oyuncu olan Kim Ju-Hyeok’un kız arkadaşı Lee Yoo-Young trafik kazasının yaşandığı anlar Busan’da SBS’in 'Running Man' adlı show programının çekimlerindeydi. Haberi alan Lee Yoo-Young’ın şok geçirdiği ve hemen Seul’e geri döndü bildirildi.

Kim Ju-Hyeok’un ölüm haberi tüm Eğlence sektörünü şok etti ve birçok etkinlikte iptal edildi. Önümüzdeki günlerde gösterime girecek olan "Heart Blackened" filmi için bu öğleden sonra Choi Min-Sik, Park Shin-Hye ve Ryoo Joon-Yeol ile yapılacak V Live yayını ve bunun yanı sıra filmin VIP gösterimi, kırmızı halı etkinliği iptal edildi. Oyuncu Nam Ji-Hyun’un 19:00’daki V Live yayını, 'LOONA' grubunun V Live yayını ve önümüzdeki günlerde gösterime girecek Ma Dong-Seok, Lee Dong-Hwi ve Lee Honey’in rol aldığı"The Bros" filminin VIP gösterimi, kırmızı halı etkinliği iptal edilenler arasında yer almaktadır.

3 Ekim 1972 doğumlu 45 yaşındaki ünlü oyuncu birçok sinema filminde, dizilerde rol almıştı ve '2 Days & 1 Night' adlı şov programının bir üyesiydi. Onu en son geçtiğimiz ay final yapan "Argon" dizisinde izleme fırsatı elde etmiştik. Ayrıca, önümüzdeki yıl gösterime girmesi beklenen üç filmde yer aldı.

En derin taziyelerimizi Kim Ju-Hyeok’un ailesine gönderiyoruz.

 

Kaynak: (1), (2), (3), (4)