KBS2’nun Yeni Dizisi "Black Knight: The Man Who Guards Me" Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı
  • alie
  • 8-11-2017, 15:05


Başrollerini Kim Rae-Won ve Shin Se-Kyung’un paylaştığı "Black Knight: The Man Who Guards Me" dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.


Dizi, masum bir aşk düşüncesine sahip bir adamın (Kim Rae-Won), sevdiği kadının (Shin Se-Kyung) tehlikeli kaderi ile karşı karşıya kalmasını ve sevdiği kadın için mücadele etmesini anlatmaktadır.

Kim Rae-Won dizide başarılı bir iş adamı olan Moon Soo-Ho karakterini canlandırmaktadır. Mutsuz bir çocukluk geçiren Soo-Ho açık sözlü olmasına karşın nazik birisidir. Ayrıca, kendine karşı oldukça serttir ve doğrularını kimseye belli etmez. Birisine âşık olduğu zamanlarda ise tam bir romantiktir.

Shin Se-Kyung iki farklı karakter canlandırmaktadır. Bunlardan ilki bir seyahat acentesinde çalışan Jung Hae-Ra karakterini canlandırmaktadır. Hae-Ra, ailesine maddi olarak destek olmaktadır. Ailesi ve erkek arkadaşından (Kim Hyun-Joo) dolayı hayatını diplerde yaşamaktadır. Ancak tüm bunlara rağmen iyimser ve neşeli tavırlarını korumaktadır. Diğer canlandırdığı karakter ise Jung Hae-Ra’nın sevecen kişiliğinin tam tersi bir kişiliğe sahiptir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Naeil's Cantabile" dizisinin yönetmeni Han Sang-Woo otururken dizinin senaristliğini "When a Man Loves" ve "Unkind Ladies" dizilerini kaleme alan Kim In-Young oturmaktadır. Yönetmen Han Sang-Woo ve senarist Kim In-Young daha önce 2012 yapımı "Man From the Equator" dizisinde beraber çalışmıştı.

Dizinin ilk bölümünün 6 Aralık’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2)