IU’ya "Signal"in Yönetmenin Yeni Dizisinde Rol Alması İçin Teklifi Götürüldü


Şarkıcı-oyuncu IU’ya başrolünde Lee Sun-Kyun’un rol aldığı "My Ajusshi" ("My Mister") dizisinde kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklandı.


Dizi, farklı jenerasyondaki insanların hayatları ile ilgili farklı değerleri tasvir edecek. 40’lı yaşlardaki bir adamın (Lee Sun-Kyun) hayatındaki zorluklara katlanması ve ondan farklı bir hayat yaşamasına rağmen 20’li yaşlardaki bir kadının onun gibi hayatındaki zorluklara katlanmasını anlatmaktadır. Onlar birbirlerinin hayatlarına baktıklarında birbirlerine derman olur.

IU eğer teklifi kabul ederse dizide 20’li yaşlarında olan Lee Ji-An karakterini canlandıracak. Sözleşmeli bir işçi olarak çalışan Ji-An hem hasta büyükannesine bakmaktadır hem de borçlarını ödemeye çalışmaktadır. Hayattın zorluklarından usandığı için geleceğe dair ne bir hedefi ne de bir hayali vardır.

Ayrıca dizide yardımcı karakterleri canlandırması için emektar oyuncu Na Moon-Hee ve Song Sae-Byeok’a teklif götürüldüğü bildirildi.

"My Ajusshi"nin yönetmenliğini "Signal", "Misaeng", "Monstar" ve "Sungkyunkwan Scandal" dizilerinin yönetmeni Kim Won-Suk, senaristliğini "Another Miss Oh" dizisinin kaleme alan Park Hae-Young yapacak.

Dizinin ilk bölümünün önümüzdeki yıl yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2)