Lee Jong-Hyun ve Kim So-Eun Birlikte Yeni Bir Dizinin Başrol Karakterlerini Canlandıracak

 

'CNBLUE' grubundan Lee Jong-Hyun ve oyuncu Kim So-Eun’un OCN’in romantik-komedi-fantastik türündeki "That Man Oh Soo" dizisinde başrol karakterleri canlandıracağı açıklandı.

 

Dizi, sihirli bir çiçek tozu ile birbirine âşık olan 20’li yaşlardaki iki gencin (Lee Jong-Hyun & Kim So-Eun) aşk hikâyesini konu almaktadır.

Lee Jong-Hyun dizide gelecek vaat eden bir IT (Enformasyon Teknolojileri) mühendisi olan Oh Soo karakterini canlandıracak. Oh Soo insanları birbirine âşık edebilecek sihirli bir çiçek tozuna sahiptir ve bunu gençlerin aşk hayatlarına yardımcı olması için kullanmaktadır. Ayrıca, sahibi olduğu kendi kafesinde baristalık da yapmaktadır. Zeki olduğu kadar da yakışıklı olan Oh Soo soğuk ve kibirli bir kişiliğe sahiptir.

Kim So-Eun dizide bir polis memuru olan Seo Yu-Ri karakterini canlandıracak. Ailesine tek başına maddi destekte bulunmaktadır. Yu-Ri, parlak ve iyimser bir kişiliğe sahiptir.

Bu arada, dizide yardımcı karakteri canlandırması için oyuncu Kang Tae-Oh’a teklif götürüldü.

Senaryosunun hâlâ yazım aşamasında olduğu dizi %100 önceden çekilmiş olacak. Çekimlerine bu yılın Aralık ayında başlanacak ve ilk bölümü 2018 yılının Mart ayında yayımlanacak.

 

Kaynak: (1), (2), (3)