Yoon Si-Yoon’a Yeni Bir Tarih Türündeki Dizide Bir Prensi Canlandırması Teklif Edildi

  Maysa   |     9-11-2017, 16:14


Oyuncu Yoon Si-Yoon’a TV Chosun’un yeni "Grand Prince" ("Daegoon ") dizisinde başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklandı.


Dizi, Joseon Hanedanlığı döneminde aynı kıza aşık olan iki prensin etrafında dönmektedir. İki prenste sevdiği kadın için öldürmeye bile hazırdır.

Yoon Si-Yoon eğer teklifi kabul ederse dizide Prens Hwi’yi canlandıracak.

Bu arada, rol alması için Joo Sang-Wook’a ve kadın başrol karakteri canlandırması için Jin Se-Yeon’a diziden teklif götürüldü.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise "The Princess' Man", "Gunman in Joseon" ve "Sweet Stranger and Me" dizilerinin yönetmeni Kim Jung-Min oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün önümüzdeki yılın Ocak ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…