İzleyiciyi Ekrana Kilitleyen Hit "Black" Dizisinin İki Bölüm Daha Uzatılacağı Açıklandı

  Maysa   |     10-11-2017, 14:15


OCN, başrollerinde Song Seung-Hun ve Go Ara’nın rol aldığı "Black" dizisinin iki bölüm daha uzatıldığını doğruladı.


Dizinin başlangıçta toplam 16 bölüm sürmesi planlanılıyordu. Ancak, dizinin artan popülaritesi ve aldığı iyi reytingler (ortalama reyting %4.7) nedeniyle iki bölüm daha uzatıldı. Böylece dizi toplamda 18 bölüm olacak.

Dizi, bir ölüm meleği (Song Seung-Hun) ile insan bir kadının (Go Ara) gizemli ve romantik hikâyesi anlatmaktadır.

 

Kaynak: (1)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…