IU, "Signal"in Yönetmeni ve "Another Miss Oh"un Senaristinin Yeni Dizisinde Rol Alacak
  • alie
  • 13-11-2017, 15:13


Şarkıcı-oyuncu IU'nun başrolünde Lee Sun-Kyun’un rol aldığı "My Ajusshi" ("My Mister") dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracağı doğrulandı.


Dizi, farklı jenerasyondaki insanların hayatları ile ilgili farklı değerleri tasvir edecek. 40’lı yaşlardaki bir adamın hayatındaki zorluklara katlanması ve ondan farklı bir hayat yaşamasına rağmen 20’li yaşlardaki bir kadının onun gibi hayatındaki zorluklara katlanmasını anlatmaktadır. Onlar birbirlerinin hayatlarına baktıklarında birbirlerine derman olur.

Ayrıca dizide Oh Dal-Su, Song Sae-Byeok ve emektar oyuncu Na Moon-Hee yardımcı karakterleri canlandıracak.

Lee Sun-Kyun dizide bir inşaat şirketinde mühendis olarak çalışan Park Dong-Hoon karakterini canlandıracak. Hayata karşı her zaman tedbirli yaklaşmaktadır. Sessiz ve çektiği acıları içine atan Dong-Hoon sevdikleri için her şeyi yapan birisidir.

IU dizide 20’li yaşlarında olan Lee Ji-An karakterini canlandıracak. Park Dong-Hoon’un (Lee Sun-Kyun) çalıştığı inşaat şirketinde sözleşmeli bir işçi olarak çalışan Ji-An hem hasta büyükannesine bakmaktadır hem de borçlarını ödemeye çalışmaktadır. Hayattın zorluklarından usandığı için geleceğe dair ne bir hedefi ne de bir hayali vardır.

Oh Dal-Su dizide Park Dong-Hoon’un (Lee Sun-Kyun) abisi olan Park Sang-Hoon karakterini canlandıracak. Yönettiği iki işletme başarısızlıkla sonuçlandıktan sonra işe girdiği diğer yerlerden de kovulmuştur. Annesinin evinde yaşamak zorunda kalan Sang-Hoon her şeye rağmen mutluluğun yollarını arayan romantik birisidir.

Song Sae-Byeok dizide Park Dong-Hoon’un (Lee Sun-Kyun) erkek kardeşi olan Park Gi-Hoon karakterini canlandıracak. 20’li yaşlarında çektiği bağımsız bir film Cannes Film Festivali'ne davet edildiği için o zamanlar dahi bir yönetmen olarak görülüyordu. Ancak, ardından geçen 20 yılda bir yönetmeni olarak çektiği hiçbir yapım başarı gösterememiştir.

Na Moon-Hee dizide Park Sang-Hoon (Oh Dal-Su), Park Dong-Hoon (Lee Sun-Kyun) ve Park Gi-Hoon’un (Song Sae-Byeok) annesi olan Byeon Yo-Soon karakterini canlandıracak. En küçüğü 40 yaşının üzerinde olan üç çocuğunun henüz evlenmemiş olmasından dolayı endişe duyan sevencen bir annedir.

"My Ajusshi"nin yönetmenliğini "Signal", "Misaeng", "Monstar" ve "Sungkyunkwan Scandal" dizilerinin yönetmeni Kim Won-Suk, senaristliğini "Another Miss Oh" dizisinin kaleme alan Park Hae-Young yapacak.

Çekimlerine Aralık ayında başlanması planlanan dizinin ilk bölümünün önümüzdeki yıl yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2)