Yoon Kyun-Sang ve Jung Hye-Sung’un Rol Aldığı "Doubtful Victory" Dizisinin Yeni Fragmanı

  Maysa   |     14-11-2017, 15:11


Başrollerini Yoon Kyun-Sang ve Jung Hye-Sung’un paylaştığı "Doubtful Victory" dizisinin ikinci fragmanı yayımlandı.


Dizi, suçluları yakalarken bir taraftan kendi gerçek hayatını geri kazanmaya çalışan sahte bir dedektifin (Yoon Kyun-Sang) etrafında dönmektedir.

Yoon Kyun-Sang dizide bir dedektif olan Oh Il-Seung karakterini canlandırmaktadır. O, 28 yaşında olmasına rağmen karmaşık sebeplerden dolayı 18 yaşındaki bir kişinin duygusal yaşına sahiptir. Bu yüzden, çok temiz kalpli ve masum bir kişiliğe sahiptir. Onunla karşılaşan diğer insanlar ilk başta nasıl dedektif olmayı başardığını merak etmektedir. Ancak, tüm bunlara rağmen mükemmel bir soruşturma yeteneğine sahiptir.

Jung Hye-Sung dizide bir dedektif olan Jin Jin-Young karakterini canlandırmaktadır. Çok yetenekli biri olmasına rağmen rekabet gücünden ve bir takım oyuncusu olmaktan yoksundur. Bu yüzden, kendisine bir ortak bulma konusunda oldukça zorlanmaktadır. Ayrıca, babasının ölümündeki gerçeği araştırabilmek için dedektif olmayı seçmiştir.

Ayrıca dizide Choi Won-Young, Jang Hyun-Sung, Kim Hee-Won ve Jeon Kuk-Hwan gibi usta isimler yardımcı karakterleri canlandırmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Six Flying Dragons" ve "3 Days" dizilerinin yönetmeni Shin Kyung-Soo oturmaktadır. Dizinin senaristliğini ise "Pride and Prejudice" ve "School 2013" dizilerini kaleme alan Lee Hyun-Joo oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 27 Kasım’da yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)

 

 




Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…