"Along With the Gods: The Two Worlds" Filminin Karakter Afişleri Yayımlandı


Başrollerini Ha Jung-Woo, Cha Tae-Hyun, Ju Ji-Hoon ve Kim Hyang-Gi’nin paylaştığı "Along With the Gods: The Two Worlds" filminin altı karakter afişi yayımlandı.


Joo Ho-Min tarafından yazılan "Singwa Hamgge" adlı bir webtoondan uyarlama olan filmin konusu, insanları seven bir ölüm meleği Gang Rim (Ha Jung-Woo) ölen Ja Hong’a (Cha Tae-Hyun) öbür tarafa kadar eşlik eder. Öbür tarafta ise, ölen kişilere 49 günlük bir sürede 7 denemeden geçirilir. O sürede, insan işlerine karışmaması gereken ölüm meleği Gang Rim ister istemez bir insan olan Ja Hong’un işine karışır.

Ha Jung-Woo filmde ölüm meleklerin lideri olan Gang Rim karakterini canlandırmaktadır. Gösterişli konuşma şekli ve kriz durumları ile başa çıkma becerisi sayesinde birçok zorluğun üstesinden rahatlıkla gelebilmektedir. Cha Tae-Hyun filmde bir itfaiyeci olan Kim Ja-Hong karakterini canlandırmaktadır. Bir insanı yangından kurtarmak isterken ölür. Ju Ji-Hoon filmde bir ölüm meleği Hae Won-Maek karakterini canlandırmaktadır. Öteki dünyadaki en iyi savaşçıdır.

Ayrıca Lee Jung-JaeMa Dong-Seok, 'EXO' grubundan Do Kyung-Soo ve Kim Dong-Wook filmde önemli karakterleri canlandırmaktadır.

Filmin 27 Aralık’ta Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)