Choi Daniel ve Baek Jin-Hee’nin Rol Aldığı "Jugglers" Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı
  • alie
  • 15-11-2017, 13:43


Başrollerini Choi Daniel, Baek Jin-Hee, Lee Won-Geun ve Kang Hye-Jung’un paylaştığı "Jugglers" dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.


Yayımlanan fragmanda dizinin yardımcı oyuncu kadrosunda yer alan emektar oyuncu Kim Chang-Wan, "Hokkabaz diye kime denir?" diye sormaktadır. Yine yardımcı oyuncu kadrosunda yer alan Jung Sung-Ho soruya yanıt olarak şunu söyler: "Hokkabazlar, her iki eli ile birden fazla iş yapabilen çok görevli sekreterdir. Sekreter olma yeteneği insan sınırlarının ötesindedir."

Dizi, bir ofisteki tüm işleri yapmaya istekli olan bir kadın (Baek Jin-Hee) ile her şeyi kendi yapmak isteyen bir patronun (Choi Daniel) etrafında dönmektedir.

Choi Daniel dizide bir şirketteki video işlem bölümünün başı olan Nam Chi-Won karakterini canlandırmaktadır. Chi-Won en zor işlerin bile üstünden kalkabilen azimli bir çalışma temposuna sahiptir. Çok konuşkan birisi değildir, başkalarının ne yaptığı ile ilgilenmez ve herkese karşı soğuktur. Ancak tüm bunlara rağmen kadınlar onu çekici bulmaktadır.

Baek Jin-Hee dizide son beş yıldır bir sekreter olarak çalışan Jwa Yoon-Yi karakterini canlandırmaktadır. Geçmişte pasif bir şekilde hayat süren Yoon-Yi parlak bir kişiliğe sahiptir. Özverili ve itaatkâr birisidir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Cheer Up!" ve "Beyond the Clouds" dizilerinin yönetmenliğini ve "Secret", "Spy" ve "Five Children" dizilerinin yapımcılığını yapan Kim Jung-Hyun oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 4 Aralık’ta KBS2 ekranlarında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2)