Joo Sang-Wook, Jin Se-Yeon ve Yoon Si-Yoon Yeni Bir Dizide Rol Alacak

  Maysa   |     21-11-2017, 17:44


Joo Sang-Wook, Jin Se-Yeon ve Yoon Si-Yoon TV Chosun’un yeni "Grand Prince" ("Daegoon ") dizisinde birlikte başrol karakterleri canlandıracağı kesinleşti.


Dizi, Joseon Hanedanlığı döneminde aynı kıza aşık olan iki prensin etrafında dönmektedir.

Joo Sang-Wook dizide Prens Lee Kang karakterini canlandıracak. Sevdiği kadının (Jin Se-Yeon) sevgisini kazanmak için tahtı ele geçirip erkek kardeşini öldürür.

Jin Se-Yeon dizide elit bir ailenden gelen Sung Ja-Hyun karakterini canlandıracak. Sıcak bir kalbe sahiptir.

Yoon Si-Yoon dizide Prens Lee Kang’ın (Yoon Si-Yoon) erkek kardeşi olan Prens Lee Whi karakterini canlandırmaktadır. Abisi gibi o da Sung Ja-Hyun’u (Jin Se-Yeon) sevmektedir.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise "The Princess' Man", "Gunman in Joseon" ve "Sweet Stranger and Me" dizilerinin yönetmeni Kim Jung-Min oturmaktadır. Dizinin senaristliğini 2014 – 2015 yapımı "Maids" dizisini kaleme alan Jo Hyoun-Kyoung yapmaktadır.

Dizinin ilk senaryo okumasının 28 Kasım’da gerçekleştirilmesi ve ilk bölümünün önümüzdeki yılın Ocak ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…