"Black Knight: The Man Who Guards Me" Dizisinin Afişleri Yayımlandı
  • Maysa
  • 27-11-2017, 16:22


Başrollerini Kim Rae-Won ve Shin Se-Kyung’un paylaştığı "Black Knight: The Man Who Guards Me" dizisinin ilk afişleri yayımlandı.


Dizi, masum bir aşk düşüncesine sahip bir adamın (Kim Rae-Won), sevdiği kadının (Shin Se-Kyung) tehlikeli kaderi ile karşı karşıya kalmasını ve sevdiği kadın için mücadele etmesini anlatmaktadır.

Kim Rae-Won dizide başarılı bir iş adamı olan Moon Soo-Ho karakterini canlandırmaktadır. Mutsuz bir çocukluk geçiren Soo-Ho açık sözlü olmasına karşın nazik birisidir. Ayrıca, kendine karşı oldukça serttir ve doğrularını kimseye belli etmez. Birisine âşık olduğu zamanlarda ise tam bir romantiktir.

Shin Se-Kyung dizide seyahat acentesinde çalışan Jung Hae-Ra karakterini canlandırmaktadır. Hae-Ra, ailesine maddi olarak destek olmaktadır. Ailesi ve erkek arkadaşından (Kim Hyun-Joo) dolayı hayatını diplerde yaşamaktadır. Ancak tüm bunlara rağmen iyimser ve neşeli tavırlarını korumaktadır.

Seo Ji-Hye dizide 200 yıldır ölmeyen Sharon karakterini canlandırmaktadır. Gizemli bir karaktere sahip olan Sharon güzel ve genç bir görünüme sahip olmakla birlikte bencil ve acımasız birisidir.

Ayrıca dizide emektar oyuncu Jang Mi-Hee yardımcı karakteri canlandırmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Naeil's Cantabile" dizisinin yönetmeni Han Sang-Woo otururken dizinin senaristliğini "When a Man Loves" ve "Unkind Ladies" dizilerini kaleme alan Kim In-Young oturmaktadır. Yönetmen Han Sang-Woo ve senarist Kim In-Young daha önce 2012 yapımı "Man From the Equator" dizisinde beraber çalışmıştı.

Dizinin ilk bölümünün 6 Aralık’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)