Kim So-Hyun’a "Radio Romance" Dizisinde Rol Alması İçin Teklif Götürüldüğü Açıklandı

 

Oyuncu Kim So-Hyun’a başrolünde 'Highlight' grubundan Yoon Doo-Joon’un rol aldığı "Radio Romance" dizisinde kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldü.

 

Dizi, ünlü bir top starın (Yoon Doo-Joon) nasıl bir Radyo DJ’i haline geldiğini ve radyo yoluyla insanların nasıl iyileştiklerini anlatmaktadır.

Yoon Doo-Joon dizide listelerde hep üst sıralarda bulunan bir ünlüyü canlandıracak. Elinde bir senaryo olmadan konuşamamasına rağmen bir radyoda DJ’lik yapmaya başlar. DJ’liğini yaptığı canlı yayın radyo programında hiçbir şey planına göre gitmez ve bu durumu düzeltebilmek için mücadele eder.

Kim So-Hyun eğer teklifi kabul ederse dizide bir radyo istasyonunda 5 yıldır radyo programları için senaryo yazarlığı yapan Song Geu-Rim karakterini canlandıracak. Hergün radyoda çıkan küçük krizlerle başa çıkabilecek kadar uzmanlaşmış, enerji dolu birisidir.

Ayrıca Kim So-Hyun teklifi kabul ederse yasalara göre bir yetişkin olarak ilk rolünü canlandıracak. Oyuncu 4 Haziran'da 18 yaşına girmişti.

Dizinin ilk bölümünün Ocak 2018’de yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2)