Ha Yeon-Soo’nun "Rich Man, Poor Woman" Dizisinde Suho ile Rol Alacağı Kesinleşti


Oyuncu Ha Yeon-Soo’nun başrolünde 'EXO' grubundan Suho’nun rol aldığı "Rich Man, Poor Woman" dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracağı açıklandı.


2012 yapımı "Rich Man, Poor Woman" adlı bir Japon dizisinden uyarlama olan dizi, genç yaşında başarılı olmuş bir iş adamı (Suho) ile üniversiteye giden genç bir kızın (Ha Yeon-Soo) arasındaki romantik hikâyeyi anlatmaktadır.

Suho dizide bir bilişim teknoloji şirketi olan Next One’nın kurucusu ve CEO’su Lee Yoo-Chan karakterini canlandıracak. Genç yaşına rağmen kurduğu bu şirket oldukça başarılı olmuştur. Kibirli birisidir ve kimseye güvenmez.

Ha Yeon-Soo dizide Jeju Ada’sındaki kırsal bir bölgede doğup büyümüş olan Kim Bo-Ra karakterini canlandıracak. Memleketinde zeki biri olarak tanınmaktadır. Bu yüzden ailesinin gurur kaynağıdır ve onun hakkındaki beklentileri yüksektir. Üniversiteye gitmek için Seul’e giden Bo-Ra uzun süre iş bulmakta zorlanır. Onun hayali bir gün Next One’da çalışmaktır.

Ayrıca Oh Chang-Suk ve Kim Ye-Won dizide yardımcı karakterleri canlandıracak.

Oh Chang-Suk dizide Next One’nın kurucularından olan Min Tae-Joo karakterini canlandıracak.

Kim Ye-Won dizide olan Min Tae-Joo’nun (Oh Chang-Suk) kız kardeşi olan Min Tae-Ra karakterini canlandıracak. Bir sanat galerisinin sahibidir.

Dizinin ilk bölümünün 2018 yılının ilk yarısında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2)