Lee Seung-Gi'nin Yeni Dizisi "A Korean Odyssey"in Uzun Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 16-12-2017, 13:19


Başrollerinde Lee Seung-Gi, Cha Seung-Won ve Oh Yeon-Seo’nun rol aldığı "A Korean Odyssey" ("Hwayugi") dizisinin 4 dakika 40 saniyelik uzun fragmanı yayımlandı.


Çin Klasik romanı "Journey to the West"den uyarlama olan dizi, birbirleriyle bir türlü anlaşamayan Son O-Gong (Lee Seung-Gi) ve Woo Hwi-Chul’un (Cha Seung-Won) kötülüğün her yerde kol gezdiği karanlık bir dünyada gerçek bir ışık aramasını konu almaktadır.

Ayrıca, Lee Hong-Ki, Jang Gwang, Lee Se-Young, Song Jong-Ho ve Kim Sung-Oh dizide yardımcı karakterleri canlandırmaktadır.

Lee Seung-Gi dizide asi bir canavar olan Son Oh-Gong karakterini, Oh Yeon-Seo dizide bir insan olan ama iblisleri görebilen Jin Sun-Mi karakterini ve Cha Seung-Won dizide canavarların efendisi olan Woo Ma-Wang karakterini canlandırmaktadır.

Yayımlanan fragmanda, bir insan olan ama ölülerin ruhlarını görebilen Jin Sun-Mi çocukluğunda korkunç güçlerin varlığını öğrendiğinde hem Son Oh-Gong hem de Woo Ma-Wang ile bir sözleşme yapmaktadır.

Son Oh-Gong ile yaptığı sözleşmeye göre Sun-Mi onun adını söylediğinde ortaya çıkıp onu kötülüklerden koruması gerekmektedir. Ancak Son Oh-Gong şeytani güçlerini kullanarak Sun-Mi’nin adını unutmasını sağlar. Daha sonra Sun-Mi bir yetişkin olduğunda Son Oh-Gong onunla tekrar karşılaşır ve Sun-Mi'ne aşık olur.

Sun-Mi'nin Woo Ma-Wang ile yaptığı sözleşmenin ayrıntıları ve Woo Ma-Wang'ın bir top yıldız olan P.K (Lee Hong-Ki) ile olan ilişkisi fragmanda belirtilmedi.

Dizinin ilk bölümünün 23 Aralık’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)