tvN’in Merakla Beklenen "A Korean Odyssey" Dizisinin 5 Karakter Afişi Yayımlandı
  • Maysa
  • 19-12-2017, 12:47

 

Başrollerinde Lee Seung-Gi, Cha Seung-Won ve Oh Yeon-Seo’nun rol aldığı "A Korean Odyssey" ("Hwayugi") dizisinin karakter afişleri yayımlandı.

Dizi, Çin’in Klasik romanı "Journey to the West"in günümüze yorumlanmış halidir. Yayımlanan karakter afişleri, her karakterin bireysel kişilik özelliklerini açıkça tasvir etmektedir.

Lee Seung-Gi dizide karanlık bir dünyada ışı aramak için yolculuğa çıkan ve gittiği her yerde sorun çıkaran Son Oh-Gong canlandırmaktadır. Onun karakter afişi, giydiği desenli ve göze çarpan gömleği, yüzünde kurnaz gülümsemesi ile "kendine güvenen, Kutsal Yeşim İmparatorluğu’na bile kafa tutmaktan korkmayan bir canavar" tasvirini ortaya koymuştur.

Cha Seung-Won dizide "son 1000 yıldır bir aydınlık arayan nazik bir iblis"i, Woo Ma-Wang karakterini canlandırmaktadır. İnsanların dünyasında, Woo Hwi-Chul olarak bilinen Woo Ma-Wang Kore’nin en büyük eğlence ajansının başıdır.

Oh Yeon-Seo dizide bir insan olmasına karşın iblisleri ve kötü ruhları görebilen Jin Sun-Mikarakterini canlandırmaktadır. Onun karakter afişinde, "Oh-Gong’u sadece bir kelime ile ezbere bilen kadın." yazmaktadır. Oyuncunun yanındaki portrede güzel ve gizemli nitelikleri temsil eden lotus çiçeği bulunmaktadır.

'FTISLAND' grubundan Lee Hong-Ki dizide "sihirli güçleri ile kadınların kalplerini çalarak süper star olan bir iblis"i Jeo Pal-Gye karakterini canlandırmaktadır. Woo Hwi-Chul’un yönettiği eğlence şirketinin bünyesindeki bir ünlüdür ve sahne adı olarak P.K takma adını kullanmaktadır. Domuz iblisi olduğu için karakter afişinde elinde domuz resminin bulunduğu bir portre tutmaktadır.

Jang Gwang dizide "Oh-Gong’a hizmet etmeye atanmış finansal dünyanın 1 numaralı şirketin başkanı" Sa Oh-Jung karakterini canlandırmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 23 Aralık’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)