Woo Do-Hwan ve Joy "Great Seducer" Dizisinde Başrol Karakterleri Canlandıracak
  • Maysa
  • 28-12-2017, 15:29

Oyuncu Woo Do-Hwan ve 'Red Velvet' grubundan Joy’un MBC’nin yeni dizisi "Great Seducer"da ("Love Game") rol alacakları kesinleşti.

"Les Liaisons dangereuses" ("Dangerous Liaisons") adlı 18. yüzyıl Fransız romanından uyarlama olan dizi, yirmili yaşlardaki iki gencin hayatlarını tamamen değiştireceğini bilmediği bir aşk oyununa atılmasını konu almaktadır.

Woo Do-Hwan dizide 20’li yaşlardaki Kwon Shi-Hyun karakterini canlandıracak. Hayattaki en acınası şeyin aşkın varlığına inanmak olduğunu düşünen Shi-Hyun tehlikeli bir aşk oyunu oynamaya başlar. Eun Tae-Hee’yi (Joy) kendine âşık etmeye çalışır. İlk başlarda bu karakteri canlandırması için oyuncu Yeo Jin-Goo’ya teklif götürülmüştü. Ancak, oyuncu bu teklifi reddetti.

Joy dizide 20’li yaşlardaki Eun Tae-Hee karakterini canlandırmaktadır. Hayattaki en acınası şeyin aşkın varlığına inanmamak olduğunu düşünmektedir. Bir gün, Shi-Hyun (Woo Do-Hwan) ile tanışır ve kendisini bir karmaşanın içinde bulur.

Ayrıca, Mun Ka-Young’un dizide yardımcı karakterlerden birini canlandıracağı açıklandı. Mun Ka-Young dizide bir hastane müdürünün kızı olan Choi Soo-Ji karakterini canlandıracak. Çok popüler biri olmasına karşın bir gün yalnız biri olarak kalmaktan korkmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 2018 yılının ilk yarısında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2), (3), (4)