'CNBLUE' grubundan Lee Jung-Shin'in Rol Aldığı "My First Love" Dizisinin Yeni Fragman Yayımlandı

  alie   |     2-01-2018, 15:20

Başrollerini 'CNBLUE' grubundan Lee Jung-Shin, Lee Yeol-Eum ve Seo Ji-Hoon’un paylaştığı "My First Love" ("Longing Heart") dizisinin beşinci fragmanı yayımlandı.

"My First Love", Kim Hee-Ran ve Kim Byung-Gwan tarafından kaleme alınan "Aeganjang" adlı bir webtoondan uyarlamadır. Dizi, zamanda yolculuk yaparak geçmişe giden bir adamın geçmişteki kendisi ile temasa geçerek unutamadığı ilk aşkını kazanmaya çalışmasını konu almaktadır.

Lee Jung-Shin dizide bir matematik öğretmeni olan Kang Shin-Woo karakterini canlandırmaktadır. Lise yıllarındaki ilk aşkını son 10 yıldır unutamamıştır. Bir kaza geçirir ve zamanda yolculuk yaparak bir lise öğrencisi olduğu zamana gider. Burada o zamanki kendisi ile karşılaşır. Lee Yeol-Eum dizide Kang Shin-Woo’nun (Lee Jung-Shin) ilk aşkı olan Han Ji-Soo karakterini canlandırmaktadır. Seo Ji-Hoon dizide Kang Shin Woo’nun (Lee Jung-Shin) lise yıllarındaki genç hali olan Kang Shin-Woo karakterini canlandırmaktadır.

Ayrıca, 'Tiny-G' grubundan Min Do-Hee, Lee Tae-Sun ve Lee Joo-Hyung dizide Kang Shin-Woo’nun okul arkadaşlarını canlandırmaktadır. Jo Seung-Hee ve Song Ji-Hyun dizide Kang Shin-Woo’nun aile üyelerini canlandırmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 8 Ocak 2018’de OCN ekranlarında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…