Son Ye-Jin 5 Yılın Ardından Dizilere Geri Dönüyor + Jung Hae-In’e Dizinden Teklif Götürüldü

Son zamanlarda sadece sinema filmlerinde gördüğümüz oyuncu Son Ye-Jin 5 yılın ardından yeni bir dizi ile televizyon ekranlarına geri dönüyor.

Son Ye-Jin'in JTBC’nin romantik türündeki yeni dizisi "Pretty Noona Who Buys Me Food"da kadın başrol karakteri canlandıracağı açıklandı.

Dizi, 30’lu yaşlarındaki bir kadının en yakın arkadaşının erkek kardeşine âşık olmasını konu almaktadır.

Son Ye-Jin dizide 30’lu yaşlardaki Yoon Jin-A karakterini canlandıracak. Bir kahve şirketinde müdür olarak çalışmaktadır. "Her şey iyi olduğu sürece iyi bir hayat yaşarsın." sloganını benimsemiş birisidir ve hayatında da her şey iyidir. Ancak tüm bunlara rağmen içinde bir boşluk hissetmektedir. Bir gün, en yakın arkadaşı Seo Kyung-Sun’un küçük erkek kardeşi Seo Joon-Hee çalışmak için gittiği yurt dışından Güney Kore’ye geri döner. Çocuksu ve olgunlaşamamış biri olarak hatırladığı Seo Joon-Hee artık farklı biri olarak görünmektedir.

Dizide erkek başrol karakteri canlandırması için oyuncu Jung Hae-In’e teklif götürüldü. Eğer oyuncu teklifi kabul ederse dizide Seo Joon-Hee karakterini canlandıracak.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Secret Love Affair" ve "Heard It Through the Grapevine" dizilerinin yönetmeni An Pan-Seok oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Mart ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2), (3), (4)