"Descendants of the Sun" Dizisinin Sevilen Çifti "Mr. Sunshine"da Konuk Oyuncu Olarak Yer Alacak

  Maysa   |     12-01-2018, 14:10

Goo-Won çifti tekrar bir araya geliyor!

2016 yapımı "Descendants of the Sun" dizisinde bir çifti canlandıran Jin Goo ve Kim Ji-Won’un birbirleri ile olan uyumu çok sevilmişti.

"Descendants of the Sun" dizisinin senaristliğini Kim Eun-Sook ve yönetmenliğini Lee Eun-Bok yapmıştı. "Mr. Sunshine" dizisinde de beraber çalışan senarist Kim Eun-Sook ve yönetmen Lee Eun-Bok "Mr. Sunshine" dizisinde Goo-Won çiftini tekrar bir araya getiriyor.

Bu konu ile ilgili ilk haberi 12 Ocak’ta TVReport yaptı ve ardından "Mr. Sunshine" ekibi haberi doğruladı. Kim Ji-Won’un ajansı ise bu konu ile alakalı olarak dizinin çekimleri henüz başlamadığı için kesin bir konsept ortaya koymanın doğru olmadığını bildirdi.

Başrollerinde Lee Byung-Hun ve Kim Tae-Ri’nin rol aldığı dizi, 1900’lü yılların başında, Kore’nin Japon işgalinden önceki döneminde geçmektedir. ABD’nin 1871 tarihinde Joseon'daki seferi sırasında, Joseonlu bir çocuk bir Amerikan savaş gemisi tarafından kurtarılır ve Amerika'ya götürülür. Bir yetişkin olduğunda Joseon’a geri döner. Burada bir Amerikan askeri olarak konuşlandırılır ve bir aristokrat aileden gelen kadına âşık olur.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Temmuz ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…