Yoon Doo-Joon ve Kim So-Hyun’un Yer Aldığı "Radio Romance" Dizisinin Karakter Afişleri Yayımlandı
  • alie
  • 17-01-2018, 14:25

Başrollerini 'Highlight' grubundan Yoon Doo-Joon ve Kim So-Hyun’un paylaştığı "Radio Romance" dizisinin karakter afişleri yayımlandı.

Dizi, ünlü bir top starın (Yoon Doo-Joon) nasıl bir Radyo DJ’i haline geldiğini ve radyo yoluyla insanların nasıl iyileştiklerini anlatmaktadır.

Yoon Doo-Joon dizide listelerde hep üst sıralarda bulunan oyuncu Ji Soo-Ho karakterini canlandırmaktadır. Elinde bir senaryo olmadan konuşamamasına rağmen bir radyoda DJ’lik yapmaya başlar. Onun karakter afişinde, "Radyo hakkında hiçbir şey bilmeyen adam." ve "Yalnız başıma sadece ben ağlıyorum sanıyordum… Ama bilmiyordum… Herkes ağlıyormuş…" yazmaktadır.

Kim So-Hyun dizide bir radyo istasyonunda radyo programları için senaryo yazarlığı yapan Song Geu-Rim karakterini canlandırmaktadır. Son zamanlarda senaryosunu yazdığı radyo programının yayından kaldırılma tehlikesi ile burun burunadır. Geu-Rim bu durumdan kurtulmak için ünlü oyuncu Ji Soo-Ho’nun (Yoon Doo-Joon) radyo programına dâhil etmeyi başarır. Onun karakter afişinde, "Radyo onun için her şey anlamına gelen kadın." ve "Bence… Cennetten bile dinleyebilirsin. Frekans doğru olduğu sürece…" yazmaktadır.

Ayrıca Yoon Park ve 'Girl’s Day' grubundan Yura dizide yardımcı karakterleri canlandırmaktadır.

Yoon Park dizide son derece yetenekli bir yapım direktörü olan Lee Kang karakterini canlandırmaktadır. Yetenekli biri olmasına karşın çekilmez birisidir. Zor kişiliğinin yanı sıra altında çalışan personele karşı makul olmayan beklentileri ve en az yedi yardımcı yapımcıyı hastanelik etmesiyle ün yapmıştır. Lee Kang, 12 farklı Radyo DJ’yi ile çalıştıktan sonra Song Geu-Rim’e (Kim So-Hyun) hayır diyemeyeceği bir teklifte bulunur. Ji Su-Ho’yu (Yoon Doo-Joon) yönlendirmeyi başarırsa kendi programının başyazarı yapacak. Onun karakter afişinde, "Radyo istasyonun çılgın adamı." ve "Radyo ile arkadaş olamayan birisi ile arkadaş olmak… Bu bizim gibi insanların yapması geren şey öyle değil mi?" yazmaktadır.

Yura dizide bir oyuncu olan Jin Tae-Ri karakterini canlandırmaktadır. Eskiden Kore’nin en popüler ve top listelerinde her zaman yer alan bir oyuncuyken şimdilerde ise kariyerinde büyük bir düşüş yaşamaktadır. Hayranlarının desteğini giderek kaybetmekte ve herhangi bir yapımda yer almakta zorlanmaktadır. Kariyeri konusunda büyük bir endişeye düştüğü sıralarda Ji Su-Ho’nun (Yoon Doo-Joon) bir aile sırrını öğrenir. Bunu kariyerinde tekrar bir başlangıç yapmak için kullanmaya çalışır. Onun karakter afişinde, "Sevginin hayalini kuran kadın." ve "Affedersiniz, idol… Arkamdan böyle konuşken gülmeniz kaba bir davranış." yazmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 29 Ocak’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2)