Oyuncu Jang Gwang "A Korean Odyssey" Setine Giderken Kaza Geçirdi
  • Maysa
  • 17-01-2018, 15:04

Usta oyuncu Jang Gwang’ın "A Korean Odyssey" dizisinin setine giderken trafik kazası geçirdiği açıklandı.

16 Ocak’ta dongA’nın yaptığı haberde Jang Gwang’ın Anseong, Gyeonggi-do’daki dizi çekimlerine giderken araba kazası geçirdiğini bildirdi. Jang Gwang’ın kırmızı ışıkta duran arabasına arkadan başka bir araç çarptı. Yapılan açıklamada, Jang Gwang’ın arabasının arka kısmı hasar görürken Jang Gwang’da baş ağrısı meydana geldi. Geçirdiği kazaya rağmen oyuncu hastaneye gitmeyerek öncelikle dizi setine gitti. Oyuncunun dizinin çekim programına herhangi bir zararın gelmesini istemediği bildirildi.

Jang Gwang’ı temsilen bir kaynak yaşanan kaza ile ilgili şunları söyledi: "Kazadan sonra Jang Gwang çok şaşırdı. Çekimler sırasında da başı ağrıyordu. Ancak hastaneye gitmek istemediğini söyledi. Çekimler bittikten sonra gideceğini söyledi. Çekimlerin ardından kapsamlı bir muayeneden geçecek."

Oyuncu Jang Gwang dizide O-Gong’a (Lee Seung-Gi) hizmet etmeye atanmış finansal dünyanın 1 numaralı şirketin başkanı Yoon Dae-Sik (Sa Oh-Jung) karakterini canlandırmaktadır.

Bu arada, "A Korean Odyssey" yayımlandığı günden itibaren çeşitli kazalar ve aksiliklerle anıldı. Ancak bunların üstesinden gelen dizi 14 Ocak’ta 6. bölümü %6.9 oranında reyting almayı başardı.

Oyuncuya geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

 

Kaynak: (1), (2)