Go Kyung-Pyo’nun Rol Aldığı "Cross" Dizisinin Karakter Afişleri Yayımlandı

  Maysa   |     20-01-2018, 15:37

Başrollerinde Go Kyung-Pyo, Cho Jae-Hyun ve Jeon So-Min’in rol aldığı tvN’in yaklaşan dizisi "Cross"un altı karakter afişi yayımlandı.

Dizi, babasını vahşice öldüren kişiden intikam almak için tıbbi uygulamaları kullanan bir doktorun (Go Kyung-Pyo) hikâyesini anlatmaktadır.

Go Kyung-Pyo dizide bir doktor olan Kang In-Kyu karakterini canlandırmaktadır. Onun babası 15 yıl önce acımasızca öldürülmüştür ve babasının ölümünden sorumlu olanlardan intikam almak için doktor olmuştur. In-Kyu babasını öldürenlerin tutulduğu cezaevine gönüllü doktor olarak girer. Onun karakter afişinde, "Onu öldürebilmek için onu kurtarmalıyım." yazmaktadır.

Cho Jae-Hyun dizide bir doktor olan Go Jung-Hoon karakterini canlandırmaktadır. Organ nakli merkezinin de başkanıdır. Dünyanın en iyi karaciğer nakli doktorudur. Onun karakter afişinde, "Biz doktoruz. Hastalarla yüz yüze geldiğimizde en azından adil olmalıyız." yazmaktadır.

Jeon So-Min dizide Sunrim Hastanesi’nde intern olarak çalışan Go Ji-In karakterini canlandırmaktadır. Go Jung-Hoon’un (Cho Jae-Hyun) tek kızıdır ve babası gibi o da prensip sahibidir. Bunun yanı sıra ilginç ve öngörülemeyen birisidir. Ji-In ve Kang In-Kyu (Go Kyung-Pyo) her karşılaştıklarında didişmeden duramamalarına rağmen birbirine âşık olur. Onun karakter afişinde, "Koşulsuz itaat veya hiyerarşi gibi şeylerin ne olduğunu bilmeden büyüdüm." yazmaktadır.

Ayrıca, Kim Ji-Han, Yang Jin-Sung ve Heo Sung-Tae dizide yardımcı karakterleri canlandırmaktadır.

Kim Ji-Han dizide Sunrim Hastanesi’nde doktor olan Lee Joo-Hyeok karakterini canlandırmaktadır. En iyi üniversiteden en iyi derece ile mezun olmuştur ve yetenekli bir organ nakli doktorudur. Çalıştığı hastanenin en gözde doktorudur ta ki ortaya dahi bir doktor olan Kang In-Kyu (Go Kyung-Pyo) ortaya çıkana kadar.

Yang Jin-Sung dizide Sunrim Hastanesi’nde kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olan Son Yeon-Hee karakterini canlandırmaktadır. Tek çocuk olan Yeon-Hee’nin babası çalıştığı hastanenin müdürüdür. Arkadaş canlısı bir karaktere sahiptir.

Heo Sung-Tae dizide Kang In-Kyu'nun (Go Kyung-Pyo) babasını öldürdüğü için hapse giren Kim Hyeong-Beom karakterini canlandırmaktadır.

2017 yapımı "Tunnel" dizisinin yönetmeni Shin Yong-Hwi dizinin yönetmenliğini, "My Brilliant Life" ve "Blind" filmlerini kaleme alan Choi Min-Suk dizinin senaristliğini yapacak.

Dizinin ilk bölümünün 29 Ocak 2018 tarihinde yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…