Lee Seung-Gi’nin Yeni Filmi "Marital Harmony"in İlk Afişleri ve İlk Fragmanı Yayımlandı

Başrolünde Lee Seung-Gi ve Shim Eun-Kyung’un rol aldığı tarih-romantik-komedi türündeki "Marital Harmony" filminin ana afişi, karakter afişleri ve ilk fragmanı yayımlandı.

Film, bir falcı (Lee Seung-Gi) ve bir prensesin (Shim Eun-Kyung) arasındaki aşk hikâyesini anlatmaktadır.

Prenses Songhwa'nın (Shim Eun-Kyung) evleneceği adaylar, kaderine bakılarak onun evlilik uyumu ile eşleşenlerden seçilmiştir. Onun kaderindeki farklı işaretler ile evlilik listesinde 4 adam vardır. Bunun üzerine o bu şekilde evlenmeyi reddeder ve sarayı terk ederek evleneceği adamı kendi bulmaya karar verir.

Seo Do-Yoon (Lee Seung-Gi), Prenses Songhwa'nın evlilik uyumundaki işaretleri yorumlayan kişidir. O zanaatında gerçekten yetenekli birisidir. Bu yüzden Prenses Songhwa'nın ve listedeki 4 adamın arasındaki evlilik uyumundaki işaretleri okuması için seçilmiştir.

Ayrıca filmde Kim Sang-Kyung, Yeon Woo-Jin, 'CNBLUE' grubundan Kang Min-Hyuk, Choi Woo-Sik ve Jo Bok-Rae yardımcı karakterleri canlandırmaktadır.

Kim Sang-Kyung filmde Joseon Hanedanlığı’nın kralını, Yeon Woo-Jin, Kang Min-Hyuk ve Choi Woo-Sik, Prenses Songhwa'nın evleneceği adaylardan üçünü canlandırmaktadır.

Filmin çekimleri 5 Eylül 2015 yılında başlanmıştı ve 23 Aralık 2015 tarihinde son bulmuştu.

Filmin bu yılın Şubat ayında Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)