Kim Myung-Min, Kim Hyun-Joo, Ra Mi-Ran Yeni Bir Dizide Beraber Rol Alacak

Kim Myung-Min, Kim Hyun-Joo ve Ra Mi-Ran’ın KBS2’nun yeni "Miracle That We Met" dizisinde rol alacakları açıklandı.

Dizide Kim Myung-Min ve Kim Hyun-Joo başrol karakterleri ve Ra Mi-Ran yardımcı karakteri canlandıracak.

Dizi, bir adamın geçirdiği trafik kazası sonrasında bir başka adamın bedeninde uyanmasını ve sonrasında gelişen olayları konu almaktadır. Adam kendi eşi ve ruhunun bedenine girdiği adamın eşi arasında zor zamanlar yaşar.

Kim Myung-Min dizide bir bankanın şube müdürü olan Song Hyun-Sil karakterini canlandıracak. Kore’nin en iyi bankasında çalışan en genç şube müdürüdür. Kibirli bir kişiliğe sahiptir. Bir araba kazasında bedeni ölen bir adamın ruhu onun bedenine girer.

Kim Hyun-Joo dizide iki çocuk annesi olan Sun Hye-Jin karakterini canlandıracak. Mükemmel bir hayatı varmış gibi görünse de kocasından boşanmak istemektedir. Ra Mi-Ran dizide Jo Yeon-Hwa karakterini canlandıracak. Hayatta kalmak için güçlü bir iradeye ve parlak bir kişiliğe sahiptir.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2010 yapımı "Bad Guy", 2015 yapımı "Orange Marmalade", 2016 yapımı "Ms. Temper & Nam Jung-Gi" ve 2017 yapımı "Strong Woman Do Bong-Soon" dizilerinin yanı sıra "Postman to Heaven" filminin yönetmeni Lee Hyeong-Min oturmaktadır. Dizinin senaristliğini ise 2015 yapımı "My Love Eun-Dong", 2017 yapımı "Strong Woman Do Bong-Soon" ve "Woman of Dignity" dizilerini kaleme alan Baek Mi-Kyeong yapmaktadır.

Yönetmen Lee Hyeong-Min ve senarist Baek Mi-Kyeong daha önce "Strong Woman Do Bong-Soon" dizisinde beraber çalıştığı için iyi bir uyum sağlayacakları düşünülüyor.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Nisan ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)