"Parasite" Filmi Yönetmeni ve Oyuncu Kadrosu ile Göz Kamaştırıyor

  alie   |     23-01-2018, 14:54

Lee Sun-Kyun, Cho Yeo-Jeong, Choi Woo-Sik ve Park So-Dam’ın "Snowpiercer"ın yönetmenin yeni "Parasite" filminde rol alacakları açıklandı.

Daha önce usta oyuncu Song Kang-Ho’nun filmde başrol karakteri canlandıracağı açıklanmıştı.

İlgili Haber: Song Kang-Ho, "Snowpiercer" Yönetmeni İle Tekrar Çalışacak

Dram-aile türündeki film, birbirlerine benzeyen ama farklı görünen iki ailenin aracılığı ile günümüz insanlarının nasıl yaşadığını konu almaktadır.

Lee Sun-Kyun ve Cho Yeo-Jeong evli bir çifti canlandıracak. Onların lise çağında bir kızı ve ilkokul çağında bir oğlu vardır.

Song Kang-Ho ve Jang Hye-Jin diğer ailedeki evli bir çifti canlandıracak. Choi Woo-Sik onların oğlunu ve Park So-Dam onların kızını canlandıracak.

Bu arada, yönetmen Bong Joon-Ho birçok filmin hem senaristliğini hem de yönetmenliğini yapmıştır. 2003 yapımı "Memories of Murder" ve 2006 yapımı "The Host" filmlerin hem senaryosunu kaleme almış hem de yönetmiştir. 2014 yapımı "Haemoo" diğer adı ile "Sea Fog" filminin hem senaryosunu kaleme almış hem de yapımcılığını üstlenmiştir.

Song Kang-Ho ve yönetmen Bong Joon-Ho 2013 yapımı "Snowpiercer" filminin yanı sıra 2003 yapımı "Memories of Murder" ve 2006 yapımı "The Host" filmlerinde beraber çalışmışlardı. "Parasite" filmi ile dördüncü kez birlikte çalışmış olacaklar.

Filmin çekimlerinin ve yapım işlerinin bu yıl içinde tamamlanması ve filmin 2019 yılında Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…