"Parasite" Filmi Yönetmeni ve Oyuncu Kadrosu ile Göz Kamaştırıyor
  • alie
  • 23-01-2018, 14:54

Lee Sun-Kyun, Cho Yeo-Jeong, Choi Woo-Sik ve Park So-Dam’ın "Snowpiercer"ın yönetmenin yeni "Parasite" filminde rol alacakları açıklandı.

Daha önce usta oyuncu Song Kang-Ho’nun filmde başrol karakteri canlandıracağı açıklanmıştı.

İlgili Haber: Song Kang-Ho, "Snowpiercer" Yönetmeni İle Tekrar Çalışacak

Dram-aile türündeki film, birbirlerine benzeyen ama farklı görünen iki ailenin aracılığı ile günümüz insanlarının nasıl yaşadığını konu almaktadır.

Lee Sun-Kyun ve Cho Yeo-Jeong evli bir çifti canlandıracak. Onların lise çağında bir kızı ve ilkokul çağında bir oğlu vardır.

Song Kang-Ho ve Jang Hye-Jin diğer ailedeki evli bir çifti canlandıracak. Choi Woo-Sik onların oğlunu ve Park So-Dam onların kızını canlandıracak.

Bu arada, yönetmen Bong Joon-Ho birçok filmin hem senaristliğini hem de yönetmenliğini yapmıştır. 2003 yapımı "Memories of Murder" ve 2006 yapımı "The Host" filmlerin hem senaryosunu kaleme almış hem de yönetmiştir. 2014 yapımı "Haemoo" diğer adı ile "Sea Fog" filminin hem senaryosunu kaleme almış hem de yapımcılığını üstlenmiştir.

Song Kang-Ho ve yönetmen Bong Joon-Ho 2013 yapımı "Snowpiercer" filminin yanı sıra 2003 yapımı "Memories of Murder" ve 2006 yapımı "The Host" filmlerinde beraber çalışmışlardı. "Parasite" filmi ile dördüncü kez birlikte çalışmış olacaklar.

Filmin çekimlerinin ve yapım işlerinin bu yıl içinde tamamlanması ve filmin 2019 yılında Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)