Kim Ji-Hoon ve Kim Joo-Hyun "Rich Family's Son" Dizisinde Rol Alacak
  • Maysa
  • 23-01-2018, 15:36

Kim Ji-Hoon ve Kim Joo-Hyun’un MBC’nin yeni "Rich Family's Son" dizisinde başrol karakterleri canlandıracakları açıklandı.

Dizi, zengin bir aileye sahipken babası öldükten sonra oldukça fazla borcun altında kalan bir adamın etrafında dönmektedir.

Kim Ji-Hoon dizide zengin bir aileye sahip Lee Gwang-Jae karakterini canlandıracak. Zenginliğin verdiği güvenle şımarık ve olgunlaşmamış birisidir. Bir gün, babası arkasında çok büyük miktarda bir borç bırakarak ölür. Babasının onurunu korumak için tüm borcu kapatmak için mücadele vermeye başlar.

Kim Joo-Hyun dizide Kim Young-Ha karakterini canlandıracak. Parlak ve pozitif bir kişiliğe sahiptir. Babasının bıraktığı borçları ödemeye çalışırken Lee Gwang-Jae’nin (Kim Ji-Hoon) sürekli yanında olur ve onu her zaman destekler.

Dizide Lee Gyu-Han ve Hong Soo-Hyun yardımcı karakterleri canlandıracak.

Lee Gyu-Han dizide bir franchise şirketinde çalışan Tae-Il karakterini canlandıracak. Kim Young-Ha’yı (Kim Joo-Hyun) sevmektedir.

Hong Soo-Hyun dizide bir moda şirketinde çalışan Kyung-Ha karakterini canlandıracak. Lee Gwang-Jae’yi (Kim Ji-Hoon) sevmektedir.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Mart ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2)