Kim Ji-Hoon ve Kim Joo-Hyun "Rich Family's Son" Dizisinde Rol Alacak

  Maysa   |     23-01-2018, 15:36

Kim Ji-Hoon ve Kim Joo-Hyun’un MBC’nin yeni "Rich Family's Son" dizisinde başrol karakterleri canlandıracakları açıklandı.

Dizi, zengin bir aileye sahipken babası öldükten sonra oldukça fazla borcun altında kalan bir adamın etrafında dönmektedir.

Kim Ji-Hoon dizide zengin bir aileye sahip Lee Gwang-Jae karakterini canlandıracak. Zenginliğin verdiği güvenle şımarık ve olgunlaşmamış birisidir. Bir gün, babası arkasında çok büyük miktarda bir borç bırakarak ölür. Babasının onurunu korumak için tüm borcu kapatmak için mücadele vermeye başlar.

Kim Joo-Hyun dizide Kim Young-Ha karakterini canlandıracak. Parlak ve pozitif bir kişiliğe sahiptir. Babasının bıraktığı borçları ödemeye çalışırken Lee Gwang-Jae’nin (Kim Ji-Hoon) sürekli yanında olur ve onu her zaman destekler.

Dizide Lee Gyu-Han ve Hong Soo-Hyun yardımcı karakterleri canlandıracak.

Lee Gyu-Han dizide bir franchise şirketinde çalışan Tae-Il karakterini canlandıracak. Kim Young-Ha’yı (Kim Joo-Hyun) sevmektedir.

Hong Soo-Hyun dizide bir moda şirketinde çalışan Kyung-Ha karakterini canlandıracak. Lee Gwang-Jae’yi (Kim Ji-Hoon) sevmektedir.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Mart ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…