Kim You-Jung JTBC’nin Yeni Dizisinde Rol Alacak + Ahn Hyo-Seop ve Song Jae-Rim’e Diziden Teklif

  Maysa   |     23-01-2018, 16:17

Oyuncu Kim You-Jung’un "Clean With Passion For Now" dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracağı onaylandı.

Ayrıca dizide erkek başrol karakteri canlandırması için Ahn Hyo-Seop’a ve ikinci erkek başrol karakteri canlandırması için Song Jae-Rim’e teklif götürüldüğü açıklandı.

Dizi, mysophobia (mikrop korkusu) olan bir adam ile kirliliğe aldırmayan bir kadının arkasındaki aşk hikâyesini konu almaktadır.

Ayrıca dizi Aaengo tarafından kaleme alınan "Ildan Ddeugeobge Chungsohara" adlı bir webtoondan uyarlamadır.

Kim You-Jung dizide birçok part-time işte çalışan Gil O-Sol karakterini canlandıracak. Onun karakteri, parlak bir kişiliğe sahiptir. Tam zamanlı bir iş aramaktadır. Sürekli part-time işlerde çalıştığından dolayı görünümüne önem gösteremez ve bu yüzden sürekli eşofman giyer. Daha sonra bir temizlik şirketinde çalışmaya başlar ve orada temizlik konusunda aşırı titiz olan Jang Sun-Gyeol ile tanışır.

Ahn Hyo-Seop eğer teklifi kabul ederse mysophobia (mikrop korkusu) olan Jang Sun-Gyeol karakterini canlandıracak. Bir temizlik şirketinin yöneticisidir. Bir gün, Gil O-Sol (Kim You-Jung) ile karşılaşır ve onun sayesinde mikrop korkusu ile yüzleşir. Aradan çok geçmeden Gil O-Sol’a âşık olur.

Song Jae-Rim eğer teklifi kabul ederse dizide orijinal webtoonda yer almayan Choi-Gun karakterini canlandıracak.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2010 yapımı "Personal Taste" dizisinin yönetmenlerinden No Jong-Chan oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Nisan ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…