Song Jae-Rim’in "Clean With Passion For Now" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti

  Maysa   |     25-01-2018, 13:59

Song Jae-Rim’in JTBC’nin yeni "Clean With Passion For Now" dizisinde ikinci erkek başrol karakteri canlandıracağı onaylandı.

Geçtiğimiz günlerde Kim You-Jung ve Ahn Hyo-Seop’un dizide başrol karakterleri canlandıracağı onaylanmıştı.

İlgili Haber: Kim You-Jung JTBC’nin Yeni Dizisinde Rol Alacak + Ahn Hyo-Seop ve Song Jae-Rim’e Diziden Teklif
İlgili Haber: Ahn Hyo-Seop’un "Clean With Passion For Now" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti

Dizi, mysophobia (mikrop korkusu) olan bir adam (Ahn Hyo-Seop) ile kirliliğe aldırmayan bir kadının (Kim You-Jung) arkasındaki aşk hikâyesini konu almaktadır.

Ayrıca dizi Aaengo tarafından kaleme alınan "Ildan Ddeugeobge Chungsohara" adlı bir webtoondan uyarlamadır.

Song Jae-Rim dizide orijinal webtoonda yer almayan Choi-Gun karakterini canlandıracak. Gil O-Sol’un (Kim You-Jung) yaşadığı binanın çatı katında yaşamaktadır. Gizemli bir adamdır. Kimse onun adını veya geçimini ne ile sağladığını bilmemektedir. Etraftaki insanlar onu yakışıklılığı ile tanımaktadır. Özgür bir ruha sahiptir. O, Gil O-Sol ve Jang Sun-Gyeol (Ahn Hyo-Seop) arasında bir aşk üçgeni bulunmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2010 yapımı "Personal Taste" dizisinin yönetmenlerinden No Jong-Chan oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Nisan ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2), (3)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…