Lee Seung-Gi’nin Rol Aldığı "The Princess and The Matchmaker" Filminin Karakter Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     8-02-2018, 15:16

Başrolünde Lee Seung-Gi ve Shim Eun-Kyung’un rol aldığı tarih-romantik-komedi türündeki "The Princess and The Matchmaker" ("Marital Harmony") filminin karakter fragmanı yayımlandı.

Film, bir falcı (Lee Seung-Gi) ve bir prensesin (Shim Eun-Kyung) arasındaki aşk hikâyesini anlatmaktadır.

Prenses Songhwa'nın (Shim Eun-Kyung) evleneceği adaylar, kaderine bakılarak onun evlilik uyumu ile eşleşenlerden seçilmiştir. Onun kaderindeki farklı işaretler ile evlilik listesinde 4 adam vardır. Bunun üzerine o bu şekilde evlenmeyi reddeder ve sarayı terk ederek evleneceği adamı kendi bulmaya karar verir.

Seo Do-Yoon (Lee Seung-Gi), Prenses Songhwa'nın evlilik uyumundaki işaretleri yorumlayan kişidir. O zanaatında gerçekten yetenekli birisidir. Bu yüzden Prenses Songhwa'nın ve listedeki 4 adamın arasındaki evlilik uyumundaki işaretleri okuması için seçilmiştir.

Ayrıca filmde Kim Sang-Kyung, Yeon Woo-Jin, 'CNBLUE' grubundan Kang Min-Hyuk, Choi Woo-Sik ve Jo Bok-Rae yardımcı karakterleri canlandırmaktadır.

Kim Sang-Kyung filmde Joseon Hanedanlığı’nın kralını, Yeon Woo-Jin, Kang Min-Hyuk ve Choi Woo-Sik, Prenses Songhwa'nın evleneceği adaylardan üçünü canlandırmaktadır.

Filmin çekimleri 5 Eylül 2015 yılında başlanmıştı ve 23 Aralık 2015 tarihinde son bulmuştu.

Filmin 28 Şubat'ta Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…