"Let's Hold Hands Tightly And Watch The Sunset" Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 20-02-2018, 15:10

Başrollerinde Han Hye-Jin ve Yoon Sang-Hyun’un rol aldığı "Let's Hold Hands Tightly And Watch The Sunset" dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.

Dizi, ölüm korkusu ile yüzleştikten sonra yaşadıkları hayatı gözden geçiren evli bir çiftin dokunaklı ve kalpleri ısıtan hikâyesini konu almaktadır. Çift, birlikte geçirdikleri zamanı hatırladıkça ailesinin önemini kavrar ve birbirlerine duydukları sevgiyi fark eder.

Han Hye-Jin dizide evli bir kadın olan Nam Hyun-Joo karakterini canlandırmaktadır. Üniversitedeki ilk yılından beri âşık olduğu ve üniversitede sunbae’yi olan Kim Do-Young ile evlenir. Mutlu bir hayatı varken birden boşanmak ister. Ölmeden önce yaşamını güzel kılacak yeni bir âşk aramaya başlar. Yoon Sang-Hyun dizide Nam Hyun-Joo’nun (Han Hye-Jin) kocası olan Kim Do-Young karakterini canlandırmaktadır. Dahi bir mimar olarak bilinirken son zamanlarda kariyerinde bir çöküş içindedir. Çünkü yeniliklere kapalıdır ve kesinlikle kendi tarzından ödün vermemektedir. Bu zor zamanları eşinin desteği ile daha iyi bir şekilde geçirmektedir.

Ayrıca dizide Yu In-Young ve Kim Tae-Hoon yardımcı karakterleri canlandırmaktadır.

Yu In-Young dizide Kim Do-Young’un (Yoon Sang-Hyun) ilk aşkı olan Shin Da-Hye karakterini canlandırmaktadır.  Kim Tae-Hoon dizide beyin tümörü konusunda uzman bir doktor olan Jang Suk-Joon karakterini canlandırmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 14 Mart’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)