So Ji-Sub ve Son Ye-Jin’in Yer Aldığı "Be with You" Filminin İlk Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     20-02-2018, 16:02

Başrollerinde So Ji-Sub ve Son Ye-Jin’in rol aldığı "Be with You" filminin ilk fragmanı yayımlandı.

Film, eşini kaybeden bir adam (So Ji-Sub) ve onun oğlu etrafında dönmektedir. Adamın eşi (Son Ye-Jin) ölmeden önce oğluna yağmurlu bir günde hep beraber olacağına dair söz vermiştir. Bir gün inanılmaz bir olay yaşanır. Adamın eşi, ölümünden 1 yıl sonra eve geri dönmüştür ancak hiçbir şey hatırlamamaktadır.

"Be with You", 2003 yılında yayımlanan ve Japon yazar Takuji Ichikawa tarafından kaleme alınan "Ima, Ai ni Yukimasu" adlı bir romana dayanmaktadır. Ayrıca bu roman Japonlar tarafından 2004 yılında bir filme ve 2005 yılında bir diziye uyarlanmıştır.

Bu film ile So Ji-Sub ve Son Ye-Jin 16 yıl sonra tekrar birlikte çalıştı. İki oyuncuda daha önce 2001 yapımı "Delicious Proposal" dizisinde beraber çalışmışlardı.

Ayrıca filmde Kim Ji-Hwan, Ko Chang-Seok, Lee Joon-Hyuk, Son Yeo-Eun, Lee You-JinKim Hyun-Soo ve Bae Yoo-Ram da rol almaktadır.

Filmin yönetmen koltuğunda ise 2014 yapımı "The Huntresses" filminde yönetmenlik yapan Lee Jang-Hoon oturmaktadır.

Filmin 14 Mart’ta Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…