"Grand Prince" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı

  alie   |     22-02-2018, 15:41

Başrollerini Joo Sang-Wook, Jin Se-Yeon ve Yoon Si-Yoon’un paylaştığı "Grand Prince"in dördüncü fragmanı yayımlandı.

Dizi, Joseon Hanedanlığı döneminde aynı kıza âşık olan iki prensin etrafında dönmektedir.

Joo Sang-Wook dizide Prens Lee Kang karakterini canlandırmaktadır. Küçük kardeşini öldürmek zorunda kalsa bile sevdiği kadına (Jin Se-Yeon) sahip olabilmek için kral olmak istemektedir.

Yoon Si-Yoon dizide Prens Lee Kang’ın (Yoon Si-Yoon) erkek kardeşi olan Prens Lee Whi karakterini canlandırmaktadır. Abisi gibi o da Sung Ja-Hyun’u (Jin Se-Yeon) sevmektedir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "The Princess' Man", "Gunman in Joseon" ve "Sweet Stranger and Me" dizilerinin yönetmeni Kim Jung-Min oturmaktadır. Dizinin senaristliğini 2014 – 2015 yapımı "Maids" dizisini kaleme alan Jo Hyoun-Kyoung yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 3 Mart’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…